пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 17.08.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Індія

тури в Індію, відпочинок на ГОА                                     Незабутня Індія                          
 
  Індія- це країна,  після відвідин якої залишаються спогади на усе життя. Індія - це особлива філософія світу та бачення людини у ньому, це простота, щирість, контрасне поєднання високого та низького, цепочаток шляху до самого себе. Вибираючи відпочинок в Індії, приготуйтесь до того, що від сьогодні Ви будете сприймати світ по - іншому!
  Замовте у нас тур в Індію, і Ви проведете час серед розкішних палаців, галасливих базарів, самоцвітів і барвистих тканин, історичних пам'яток, помандруєте лабіринтами вулиць, відвідаєте ремісничі майстерні вправних майстрів та обов’язково привезете частинку душі цієї країни до себе додому. Замовляйте гарячі путівки в Індію уже зараз!
  Цікавою та насиченою є екскурсійна програма в Індії, особливою популярністю у туристів користуються маршрути “Золотого трикутника”, які передбачають відвідини таких міст, як Делі, Джайпур, Фатехпур Сікрі, Агра, Мат хура та Вріндаван.  Обиріть для себе свій власний маршрут, для цього замовляйте у нас найцікавіші тури в Індію!
  Курорти Індії розташовані по всій території країни, особливо багато їх на узбережжях, а індійські пляжі по правді вважаються найкрасивішими у світі. Найпопулярніші пляжні курорти розташовані в штатах Гоа і Керала.
  Гоа - це найменший штат Індії, перлина індійського узбережжя, всесвітньо відомий курорт. Він розташований на березі Індійського океану, а свою популярність отримав завдяки безмежним піщаним пляжам, прозорому океану, безхмарному небу та розвинутій туристичній інфраструктурі. Щороку Гоа привертає увагу багатьох тисяч туристів. Дозвольте і Ви собі відпочинок на найкращих курортах Індії!
  Штат Гоа умовно ділиться на 3 регіони - Північний, Південний та Центральний. Північний Гоа - райське місце для молодіжного відпочинку, для любителів активного нічного життя. Саме тут розташовані найбільші розважальні центри, які пропонують провести дозвілля на будь - який смак. Якщо Ви шанувальник дайвінгу, то Північний Гоа створить Вам найкращі умови для підводного плавання і дослідження багатющого водного світу Індії.
  Південний Гоа- найкраще місце для сімейного відпочинку, це найбільш живописна частина штату з широкими білосніжними пляжами, оточеними височенними пальмами; саме тут розміщені найбільш сучасні та дорогі готелі. Найкращі пляжі Південного Гоа – це пляж Колва та Палолем, тут завжди багато туристів, які розуміються на справжньому високоякісному відпочинку!
  Якщо Ви бажаєте не лише прекрасно відпочити, але й відвідати найцікавіші історичні пам’ятки Індії - пропонуємо Вам замовити тур в Центральний Гоа- саме тут розміщені найвеличніші пам’ятки індуїзму та чимало християнських святинь. Помандруйте вуличками Старого Гоа, неодмінно зайдіть у храм Святого Себастьяна, церкву Непорочної Богоматері, Базиліку  - одним словом - тут справді є на що подивитися!  Цікаво, що пляжі цієї частини штату - це рукотворні витвори мистецтва, створені людськими руками! Гостинне Гоа чекає на Вас уже сьогодні - пропонуємо Вам гарячі путівки в Гоа зі Львова!
  Ви відпочивали в столиці Індії  - Делі? Якщо ні, то запрошуємо Вас сюди:розкішні готеліз вишуканим стилем таякісним сервісом забезпечать Вам хороший відпочинок.
  Ваша мандрівка Індією тільки починається! Ми посприяємо Вам у виборі найкращого туру в Індію, зверніться до нас, ми організуємо незабутній відпочинок в цій теплій країні для Вас та Вашої сім”ї!