пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 22.05.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Ізраїль

                                 Загадковий Ізраїль

  Ізраїль - унікальна країна, в якій поєднані багатовікова історія, стародавні пам’ятки архітектури та культури, високий лікувальний потенціал курортів та чудовий рельєф, представлений різноманітними формами. Ізраїль - це Священна Земля, яка вважається духовним центром трьох релігій - християнства, іудаїзму та мусульманства.
  Відпочинок в Ізраїлі - це «бальзам для душі»: тільки тут, провівши час у паломницьких турах, Ви зрозумієте, якими важливими є духовні істини; екскурсійні тури розкриють Вам усі таємниці давніх історичних пам’яток та здивують незбагненною красою природи, а оздоровчі - принесуть задоволення від сучасних  лікувальних процедур  та подарують справжнє блаженство Вашому тілу. Для Вас ми пропонуємо найцікавіші тури в Ізраїль зі Львова!
  Ізраїль - невелика держава, яка знаходиться в південно-західній Азії, на Близькому Сході. Подорожувати нею можна протягом усього року: на курортах Середземного моря сезон купання триває з квітня по жовтень, а узбережжя Червоного та Мертвого морів запрошують туристів увесь рік. Обиріть для себе найоптимальніший час для Вашого відпочинку, подумайте про раннє бронювання турів в Ізраїль!
  Розпочніть свою мандрівку в Ізраїль з Єрусалиму - це першемісто, куди зазвичай прямують туристи, які приїхали на Святу Землю. Обов’язково відвідайте найвідоміші духовні святині - СтінуПлачу, Храм ГробуГосподнього та Мечеть Аль-Акса. Тисячі прочан, які приїжджають сюди щороку, розуміють, що Єрусалим- це не просто місто, а серце їх глибокої віри. Відчуйте і Ви божественну атмосферу стародавньої святині!
  Побувавши в Тель - Авіві, культурній та економічній столиці Ізраїлю, Ви зрозумієте, як давня та сучасна культура можуть мирно співіснувати: тут історичні музеї чергуються із найсучаснішими театрами, ресторанами та клубами. Активне нічне життя міста чудово поєднується із спокійним відпочинком на золотих пляжах! Ми пропонуємо найцікавіші тури в Ізраїль - в місто Тель - Авів!
  Чи доводилося Вам бути у одному із найкрасивіших міст світу - Хайфі? Йогокраєвиди настільки прекрасні, що навіть не віриться, що на землі може існувати таке диво природнього ландшафту. Якщо Ви ще не встигли побувати тут, замовляйте гарячі путівки в Ізраїль зі Львова! У Хайфі на Вас чекають море, гори, золоті пляжі та небесної чистоти вода: саме у цьому місці всі земні стихії неначе переплетені між собою та утворюють неповторну атмосферу та чарівність. А ще тут безліч музеїв, пам’яток сакрального мистецтва, чудовий зоопарк із ботанічним садом - Хайфа з радістю запрошує на відпочинок, як дорослих, так і дітей.
  Якщо Ви досвідчений дайвер, або ж хочете якнайшвидше опанувати мистецтво підводного плавання - відпочинок в Ейлаті саме для Вас! Тисячі пірнальників щороку приїздять сюди, щоб зануритися в бездонні простори загадкового коралового царства. Тури в Ейлат - це багатюща екскурсійна програма, оздоровлення та лікування цілющими морськими солями, паломництво та ще багато - багато цікавого! Забронюйте тур в Ізраїль вже сьогодні!
  Ізраїль запрошує Вас на відпочинок на березі Мертвого моря - найнижчій точці земної поверхні! Пропонуємо Вам насичену пізнавальну програму та оздоровлення на курортах моря, які всесвітньо відомі своїм унікальним мікрокліматом та безліччю найсучасніших оздоровчих процедур! Запитуйте у нас про тури до Мертвого моря!
  Не оминіть своєю увагою ізраїльські курорти Нетанія та Тверія - м’який клімат, чисте море, гостинна атмосфера, цікаві екскурсії, безліч розваг залишать у Вас незабутні враження про відпочинок.
  Замовляйте в нас тури в Ізраїль! Запитуйте про гарячі путівки в Ізраїль зі Львова! Ми організуємо незабутній відпочинок для Вас та Вашої сім’ї на Священній ізраїльській Землі!