пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 26.04.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Ізраїль

Країна Ізраїль Свята Земля, паломницький тур в Ізраїль

 

ПАЛОМНИЦЬКИЙ ТУР В ІЗРАЇЛЬ

 

 
Паломницький тур в Ізраїль, тур по Святих місцях в Ізраїль від АДМІРАЛ-ТУР
 
Відвідайте один з кращих паломницьких турів в Ізраїль "СВЯТА ЗЕМЛЯ - ДОРОГОЮ ХРЕСТА". Регулярні паломницькі тури в Ізраїль ми здійснюємо кожного місяця з вильомами зі Львова або Києва, а також під запит з будь-якого міста України. Наший тур по Святих місцях в Ізраїль перевершить Ваші сподівання. Тільки для Вас найкращий супровід священника, а також професійні гіди під час всього маршруту. Не зволікайте, а дозвольте собі бодай один раз в житті відвітати і відчути ці святі місця по яких проходив Ісус Христос.
 

 
ТУР ПО СВЯТИХ МІСЦЯХ В ІЗРАЇЛЬ

Виліт зі ЛЬВОВА: 18.05.2016 р. (7 ночей / 8 днів)
 
День 1 15.00 год. — збір групи в аеропорту м. Львів.  Виліт о 17.40 год. Прибуття в Тель-Авів (аеропорт Бен Гуріон) о 21.00 год. Трансфер. Поселення у готель м. Вифлеєм. Нічліг.
День 2 Сніданок. Відправляємося на екскурсію у Вифлиєм:  Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська зірка. Каплиця ясел, Поле пастушків, Молочний грот. Переїзд в Єрусалим. Панорама міста. Монастир Хреста. Стіна Плачу. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.
День 3 Сніданок. Виїзд на Оливну Гору. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері, церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа). Церква св. Петра у Галіканту. Вечеря. Нічліг.
День 4 Сніданок. ВіаДолороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього, монастир Св. Катерини, Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Кімната тайної вечері. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.
День 5 Сніданок. Виїзд на Мертве море. Відпочинок на морі 3 год. Фабрика косметики мертвого моря AHAVA. Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Монастир Св. Герасима Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.
День 6 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд у Лідда  до гробниці Святого Юрія. Яффо –прогулянка по древньому  місту. Камінь Андромеди, Стародавній порт, місце будівництва Ноєвого Ковчегу. Хайфа. Виїзд на гору Кармель – «Сад Божий». Храм святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Поселення в готель. Вечеря. Нічліг.
День 7 Сніданок. Екскурсія в Назарет, Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де  Ісус зробив своє перше чудо. Приїзд у Ярденіт – омивання паломників у священних водах ріки Йордан. Повернення в готель.Вечеря. Нічліг
День 8 Сніданок. Виїзд на екскурсію: гора Тавор – місце Преображення Господнього. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум . Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табха – Храм примноження Хлібів та риб. Переїзд в аеропорт  Бен-Гуріон. Виліт у Львів о 22.00 год. (Прибуття  о 01.30)
 
Вартість: 870 $ за особу

(вартість вказана при умові 2-го розміщення)
Доплата за одномісне розміщення 250 $ за весь період в турі.
 
• У вартість входить: авіапереліт в дві сторони, проживання в готелях 3* туристичного класу, харчування НВ - сніданки і вечері (шведський стіл), трансфери і екскурсії згідно програми туру, супровід священника, медичне страхування.

• У вартість НЕ входить: вхідні квитки на екскурсії 20 $ (одноразова оплата), чайові водію і гіду 32 $ (одноразова оплата).
 
* В програмі туру можуть відбутися незначні зміни!
 

 
З ПИТАНЬ БРОНЮВАННЯ ПАЛОМНИЦЬКИХ ТУРІВ В ІЗРАЇЛЬ:
тел.: (032) 260 10 15, моб.: (096) 85 75 355
пр. Червоної Калини, 35, м. Львів, 79070