пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 17.08.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Австрія

Австрія екскурсійні тури зі Львова 


Пошук екскурсійних турів в Австрію зі Львова                                 Туризм в Австрії

 Розпочніть свій тур Австрією відвідинами її столиці - Відня! Тут справді є на що подивитися: численні храми, собори, середньовічні площі, палаци - унікальні пам’ятки австрійської архітектури. Відвідайте собор св. Стефана, Ратушу, Шенбрунн -резиденцію імператорів Гафбург, здійсніть водну мандрівку Дунаєм, милуйтеся красою нічного Відня в піших чи автобусних екскурсіях. Не оминіть своєю увагою Віденський ліс, побувайте на сірчаних джерелах у Бадені - відчуйте усю красу старовинного Відня. Лише екскурсійні тури Віднем вповні розкриють Вам усю привабливість цього міста, запитуйте - у нас найкращі пропозиції для відпочинку в Австрії!
 Зальцбург- місто барокової архітектури, місто трьох університетів, батьківщина Моцарта. Побувайте і Ви в цьому історичному куточку Австрії!
 Велике задоволення Ви отримаєте від поїздки до Нижньої Австрії - федеральної провінції в складі країни; оглядини місцевих історичних пам’яток принесуть Вам безліч приємних вражень, а мандрівка до місцевих озер здивує красою природи цієї місцевості. Екскурсійні маршрути до виноградників Нижньої Австрії є не лише цікавими, але й пізнавальними: Ви ознайомитеся із виноробними традиціями цих земель, у затишних тавернах спробуєте чудове австрійське вино.
 А які красиві Національні парки у Австрії! В парках Донау-Ауэн і Тайаталь Ви потрапите у куточок недоторканої природи Австрії, а піші екскурсії та прогулянки на човнах покажуть Вам усі принади цього регіону.
 Ми пропонуємо найцікавіші екскурсійні тури до Австрії! Запитуйте, телефонуйте - ми відповімо на усі Ваші питання щодо турів у Австрію!

                      Гірськолижні курорти в Австрії

 Білосніжний сніг, поривчастий вітер, круті спуски, море драйву та задоволення - усе це подарують Вам гірськолижні курорти Австрії. Гірськолижний відпочинок - найбільш відома та розвинута галузь туризму цієї країни.
 В Австрії створені всі умови для занять гірськолижним спортом взимку та влітку:дві третини країни займають гори Альпи, на яких розміщені сучасні лижні курорти із високорозвиненою інфраструктурою. З листопада до травня туристів запрошує 71 гірськолижний регіон, 800 курортів, чотири з яких дозволяють кататися протягом цілого року, а гірськолижні школи Австрії визнано кращими в Європі. 
 Гарячі путівки на гірськолижні курорти Австріїзі Львова уже в продажу! Проведіть незабутній драйвовий відпочинок на схилах засніжених Альп!
 Найвідоміші гірськолижні курорти Австрії розташовані в землях Тіроль, Зальцбургерланд, Штирія, Каринтія.
 
 Кінцбюель - мальовничий лижний курорт, який пропонує туристам бездоганні спуски, найвищий сервіс, комфорт і море додаткових розваг.
Інформація длягірськолижників:
висота курорту - 800 - 2000 м, протяжність трас -160 км, траси для бігових лиж - 120 км, кількість підйомників - 64.
 До Вашої уваги курорт представляє унікальний музей канатних доріг, альпійський сад, гольф-клуб, школу параглайдингу та дельтапланеризму.
 Замовляйте зимові гірськолижні тури в Австрію! Скористайтеся унікальною пропозицією побувати в Австрії цього року!
 
 Лех - один із найкращих курортів світута найдорожчий курорт Австрії.Лех входить в число одинадцяти курортів п'яти альпійських країн, які отримали звання "Кращі в Альпах".Саме тут  була заснована перша школа катання на гірських лижах,а також  з'явився один із перших гірськолижних підйомників в Австрії.
Інформація для гірськолижників:
висота курорту - 1445 - 2450 м, протяжність трас – 140 км, траси для бігових лиж - 33 км, кількість підйомників - 32.
 Відпочивайте на найкращих курортах Австрії!
 
 Гірськолижний курорт Шладмінг вважають одним з найпрестижніших курортів Європи, це один з десяти кращих курортів світу. Тут регулярно проходять чемпіонати і змагання на Кубок світу з гірських лиж і санного спорту.
 Інформація для гірськолижників: висота курорту - 1700 - 2700 м, протяжність трас - 167 км, кількість підйомників - 85.
До Ваших послуг - численні відпочинкові заклади,відкритий льодовий каток, катання на конях та повітряних кулях, дельтапланеризм, альпінізм тощо.
Тільки для Вас найкращі тури в Австрію зі Львова!
 
 Ішгль - молодий гірськолижний курорт, який пропонує найкращі умови катання для сноубордистів.Зимовий Ішгль вразить Вас чудовою природою, прекрасною панорамою гір, чистим високогірним повітрям і морем яскравого сонця.
Інформація длягірськолижників:
висота курорту- 1400 м, протяжність трас – 230км, кількість підйомників -42. В Ішгль діє спортивно-оздоровчий центр з аквапарком, численні відпочинкові заклади, клуб дельтапланеризму та  керлінгу.
Замовляйте гарячі путівки в Австрію - ми маємо безліч пропозицій для Вашого відпочинку!
 Екскурсійні та гірськолижні тури в Австрію- найкращий відпочинок для Вас та Вашої родини!
             Багатоманітна Австрія

 Запрошуємо Вас на незабутній відпочинок на батьківщину Моцарта, Шуберта, Штрауса, в країну, куди щороку приїздять вишукані дами та кавалери на Віденський бал, в державу із багатющою історією, культурою та дивовижною архітектурою! Ласкаво просимо в Австрію!
 Австрія - невелика держава в Центральній Європі, яка по праву вважається однією із найкрасивіших країн цього регіону.
 Загадкова Австрія дивує туристів нескінченими можливостями для відпочинку, спорту, лікування та розваг. Це країна, культура та уклад життя якої сформувалися на основі поєднання багатьох європейських культур, що зробило її близькою по духу та світосприйняттю численним туристам. Сподобається Австрія і Вам! Обиріть для себе та своєї сім’ї відпочинок в Австрії - він неодмінно стане для Вас незабутнім!
   Ми пропонуємо різноманітні екскурсійні та гірськолижні тури в Австрію! Плануйте свій відпочинок разом з нами!