пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 25.05.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Чорногорія

Країна Чорногорія ЕКСКУРСІЇ В ЧОРНОГОРІЇ
Екскурсії в Дубровник з Будви ДУБРОВНИК
Ціна:  55Є      
Опис: Дубровник - стародавнє місто з багатою історією. Починаючи з Середніх століть процвітання міста грунтувалося на морській торгівлі, що дозволило Дубровницькій республіці стати єдиним містом-державою в східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. Завдяки своєму багатству і вмілої дипломатії, місто вражаюче розвивався протягом XV і XVI століть.

             
місто Требін в Боснії та Герцеговині БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА 
Ціна: 40Є
Опис: Требін вважається одним з найкрасивіших міст Боснії і Герцеговини, місто є економічним і культурним центром Східної Герцеговини. Це місце вина, сонця і платанів. У цій подорожі ми відвідаємо місто Требінье і древній монастир Тврдош. Требінье - одне з найкрасивіших міст Боснії і Герцеговини, економічний та культурний центр Східної Герцеговини.

             
Ексукурсія в Албанію з Чорногорії АЛБАНІЯ
Ціна: 40Є
Опис: Ця одноденна екскурсія буде для вас приємним сюрпризом, тому що ми знаємо не надто багато, про цю незвичайну країну та її хоробрий народ. Албанія - країна історичних пам'яток і красивої архітектури. Тут гармонійно поєднуються відгомони різних релігій, стилів, культур і пейзажів, що датуються періодами від Стародавньої Греції до періодів мусульманських мінаретів.

             
міст Джурджевича, каньйони Морача та Тари КАНЬЙОНИ МОРАЧА І ТАРИ
Ціна: 35Є
Опис: Це унікальна можливість відвідувачам познайомиться з природними та неповторними красотами Чорногорії. Не можна сказати: «Я бачив Чорногорію», якщо Ви не були на півночі країни. Це унікальна можливість відвідувачам познайомитися з природними та неповторними красотами Чорногорії за один день. Під час поїздки відкриваються мальовничі види на скелі, гірські річки.

             
Монастир Острог МОНАСТИРСЬКИЙ ТУР
Ціна: 25Є
Опис: Екскурсія познайомить вас з найголовнішими святинями не тільки Чорногорії, а й усього православного світу. Щорічно в монастир Острог відвідують сотні тисяч паломників різних релігійних конфесій. Що робить його третім найбільш відвідуваним релігійним місцем на планеті, після гробу Господнього та Святої Гори. Острог - це місце, де люди стають добрішими і терплячішими один до одного, а їх душі знаходять умиротворення.


Боко-Каторська бухта БОКО-КАТОРСЬКА БУХТА
Ціна: 2
Опис: Серед природних скарбів Чорногорії, її порізаних берегів та найяскравішого блакитного моря, Боко-Которська затока представляє собою справжній шедевр - це єдиний фьорд Середземномор'я. Величні гори, звужуючись, занурюються в води Адріатики, утворюючи складної форми затоку, химерно розкидавши по берегах рибальські села, старовинні міста-фортеці і сучасні котеджні селища.


З ПИТАНЬ ТУРІВ ДО ЧОРНОГОРІЇ:
 
гаряча лінія Адмірал-Тур (096) 855 70 60
  Інформація про Чорногорію
  Чорногорія - мальовнича країна Балканського півострова з незайманою природою, масивними зелено-скелястими горами та кришталево чистими ріками. Населення становить всього 620 тис. осіб,  столиця -м.Подгоріца, офіційна мова - сербська, клімат на побережжі - середземноморський, в горах - альпійський. Побережжя омивається Адріатичним морем , довжина побережжя становить близько 293 км, сезон триває від початку травня до кінця вересня. Курорти Чорногорії можна поділити на три так звані рів'єри:
  Герцегновська Рів'єра - основні курорти Герцег-Нові, Котор, Тіват.
 Будванська Рів'єра - відома курортами Будва, Бечічі, Рафаїловичі, Св.Стефан, Петровац, Бар. Найбільш популярна та відома серед наших туристів.
  Барська Рів'єра - входять курорти Бар, Сутоморе.
  Ульцинська Рів'єра - представлена курортами Ульцинь та Ада Бояна.