пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 25.01.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Чорногорія

Відпочинок в Чорногорії
 Чорногорія – напрочуд мальовнича країна. Не маючи великої території та надмірного розвитку туристичної інфраструктури, вона, тим не менш, може похвалитись чи не найбільшою кількістю та концентрацією природних багатств. Найчистіші води Адріатики та мальовничі Балканські гори, незаймані лісові масиви, луги та пасовиська, що складають 80% країни, один з найглибших каньйонів світу і унікальний середземноморський фіорд… Зрештою, ціла країна колись була визнана одним величезним екологічно чистим природним парком Європи, що робить будь-який відпочинок у Чорногорії ще й оздоровчим.
Попри те, що тури в Чорногорію можуть бути абсолютно різного спрямування (від паломницьких до гірськолижних), найбільшою популярністю серед туристів користується саме пляжний відпочинок в Чорногорії. Кілометри різноманітних пляжів, лагідне море та сонце у поєднанні з помірною ціною відпочинку в Чорногорії, у повній мірі дають зрозуміти, чому.
 Загалом, у Чорногорії можна виділити чотири курортні зони, так звані рів'єри. Найбільш популярна – Будванська: найсонячніше та найтепліше місце на Адріатичному узбережжі. До її складу входять такі відомі курорти Чорногорії, як Будва, Бечічі, Рафаїловичи, Мілочер, Петровац і Святий Стефан – острів, що став символом цілої країни. Колишнє рибацьке селище, відділене від суші тонким піщаним перешийком, сьогодні перетворилось на елітний острів-готель – єдиний у Середземномор’ї. При цьому, трансформації, яких він зазнав, ззовні майже непомітні, завдяки чому тут і донині зберігається вигляд та атмосфера середньовічного міста з усіма його затишними вуличками і маленькими площами, старою дзвінницею та крихітними церквами. І якщо відпочивати на острові може дозволити собідалеконе кожен (вартість путівки тут в рази відрізняється від середніх цін у Чорногорії), то від екскурсії на Святий Стефан відмовляти собі не варто, а поруч з островом можна вибрати готель чи віллу з заворожуючим краєвидом за цілком доступною ціною.
  Щодо Будви – центрального та найпопулярнішого курорту Чорногорії, а також одного з найдревніших міст адріатичного узбережжя, – то вона є одним з тих місць, в якому розваги знайдуться для кожного, незалежно від віку та вподобань. Місто-курорт умовно поділено на дві частини – Стару та Нову, де перша підкупає своїми історичними та архітектурними пам’ятками, а друга – кількістю різноманітних розважальних закладів, які тут працюють майже цілодобово.
 Тим же, хто прагне чогось спокійнішого, не зможуть не сподобатись такі маленькі й затишні курорти Чорногорії, як Петровац, Рафаїловичі, Мілочер або Бечічі. Останній, до речі, славиться своїм піщаним пляжем, що колись був визнаний найкращим у Європі і ще й до сьогодні залишається одним з. Власне, завдяки йому, готелі у Бечічі користуються неабиякою популярністю та є одними з найкомфортніших в країні.
Зрештою, перебування у якому б місті не передбачав Ваш тур в Чорногорію, Ви у будь-якому випадку матимете змогу ознайомитись з її визначними пам’ятками та містами. Адже практично з кожного куточка країни можна відправитись на екскурсії як по материковій частині, так і островами. Крім того, унікальна та багата культура Чорногорії є чи не такою самою «родзинкою» країни, як і її природа, і, виступаючи її доповненням, ніби завершує ілюстрацію того, що насправді називають “відпочинком для душі і тіла”, за яким і варто сюди приїхати.
  
Адмірал тур пропонує своїм клієнтам чудовий відпочинок в Чорногорії зі Львова за помірною ціною. Замовляйте тур до Чорногорії - ми запропонуємо вам безліч пропозицій для відпочинку!

Чорногорія. Будва. Бечічі. Рафаїловичі. Петровац. Тіват. Відпочинок в Чорногорії, тури, путівки в Чорногорію, Чорногорія зі Львова, вілли в Будві

З ПИТАНЬ ТУРІВ ДО ЧОРНОГОРІЇ:
 
гаряча лінія Адмірал-Тур (098) 015 49 80
  Інформація про Чорногорію
  Чорногорія - мальовнича країна Балканського півострова з незайманою природою, масивними зелено-скелястими горами та кришталево чистими ріками. Населення становить всього 620 тис. осіб,  столиця -м.Подгоріца, офіційна мова - сербська, клімат на побережжі - середземноморський, в горах - альпійський. Побережжя омивається Адріатичним морем , довжина побережжя становить близько 293 км, сезон триває від початку травня до кінця вересня. Курорти Чорногорії можна поділити на три так звані рів'єри:
  Герцегновська Рів'єра - основні курорти Герцег-Нові, Котор, Тіват.
 Будванська Рів'єра - відома курортами Будва, Бечічі, Рафаїловичі, Св.Стефан, Петровац, Бар. Найбільш популярна та відома серед наших туристів.
  Барська Рів'єра - входять курорти Бар, Сутоморе.
  Ульцинська Рів'єра - представлена курортами Ульцинь та Ада Бояна.