пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 25.05.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Іспанія

Країна Іспанія ЦІНИ НА ТУРИ В ІСПАНІЮ
ІСПАНІЯ

 
  Іспанія - унікальна країна,розташована в південно-західній частині Європи, на Піренейському півострові. Це один з найбільших світових центрів туризму та відпочинку, один з найголовніших культурних центрів Європи. Обираючи тури в Іспанію вас очікують найцікавіші пригоди! Країна приймає понад 40 млн. туристів щороку і її відвідуваність постійно збільшується. В Іспанії є все: чисті води морів та океану, пологі рівнини та гірські хребти, райської краси острови, старовинні архітектурні пам’ятки, запальні традиційні святкування та найкраще обслуговування. Гарячі путівки в Іспанію вже актуальні!
   Вигідне географічне положення країни дозволяє розвивати різноманітні види відпочинку: гори - відмінне місце для занять лижним та екстремальним спортом, на береговій лінії розвинулася рекреація, а різноманітні кліматичні умови зробили доступними оздоровчий та лікувальний туризм.
   Острівна Іспанія є одним з улюблених місць відпочинку для приїжджих. Балеарські та Канарські острови – справжній куточок земного раю з унікальною природою та різноманітними пропозиціями для проведення дозвілля.
  Незабутні враження залишаться у Вас після відвідин іспанської Барселони, курортів Коста Бланка, Коста Брава та Коста Дорада, а, придбавши тур на острів Майорка, справжній романтичний відпочинок Вам гарантований. Дізнайтеся у нас про гарячі путівки до Іспанії!
  Запальні та темпераментні іспанці запрошують Вас на свою жагучу батьківщину, а ми рекомендуємо тури в Іспанію зі Львова!