пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 17.08.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Хорватія

відпочинок в Хорватії від АДМІРАЛ-ТУР, тури в Хорватію зі Львова, гарячі путівки в Хорватію, раннє бронювання Хорватія 2016, Хорватія зі Львова


 
Відпочинок в Хорватії
 
   Хорватія захопить Вас відпочинком в Адріатиці, країна тиха, спокійна і по-домашньому затишна, вона багата на пам’ятки архітектури та володіє великим туристичним потенціалом. Кришталево чиста вода, різноманітний рельєф,  національні парки та джерела мінеральних вод  - усе це пропонує Хорватія для найбільш вибагливого туриста. Цікаво, що саме цю державу було визнано однією із найбільш екологічно чистих місць на нашій планеті. Ми допоможемо обрати Вам найоптимальніші тури в Хорватію зі Львова по оптимальній ціні!
  Відпочинок в Хорватії приваблює своїм морем та національними парками, густими лісами та безліччю термальних джерел. Вздовж її берега тягнеться ланцюжок мальовничих островів, з яких лише невелика частина є заселеною. Середземноморський клімат із великою кількістю сонячних днів заохочує сюди численних туристів, особливо з Європейського континенту. Обиріть для себе гарячу путівку в Хорватію – найкращі пропозиції вже актуальні!
  Курорти в Хорватії – це перлини неймовірної краси! Чого вартий лише Дубровник – місто, зараховане ЮНЕСКО до трійки найкрасивіших місць Європи, з його чарівними старовинними вулицями та безліччю сучасних готелів.
   Відпочиваючи тут не оминіть своєю увагою Загреб – столицю Хорватії, місто із багатющою історією та давніми традиціями. Бальнеологічні та грязелікувальні курорти країни розташовані недалеко від Загреба. Всього в Хорватії більше 20 термальних джерел, а також єдине в Європі та друге у світі родовище лікувальної нафти.
  Обравши для відпочинку курорти Спліт, Трогір, Кварнер, Пореч, Ровінь чи інші, Ви у будь – якому випадку зробите правильний вибір: найкрасивіші місцевості, сервіс найвищого класу, різноманітні розваги та цікаві екскурсійні тури в Хорватії, національна кухня із широким асортиментом морських страв – усе це справить на Вас якнайкраще враження справжнього відпочинку! У нас Хорватія зі Львова вже сьогодні!
  Скористайтеся системою раннє бронювання Хорватія 2017, адже це велика економія коштів та найширший асортимент готелів та апартаментів найкращого європейського класу!
  Ми докладно розповімо Вам про гарячі путівки в Хорватію ! Сплануйте свій тур до Хорватії зі Львова разом з нами! Наші ціни на відпочинок у неповторній Хорватії вас приємно здивують.