пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 25.01.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Кіпр

                                  Відпочинок на Кіпрі
  Недарма кажуть, якщо хочеш провести справжню божественну відпустку - поїдь на Кіпр. Теплий клімат, золоті піщані пляжі, кришталево чиста вода, чудовий рельєф,  живописні пейзажі, древні історичні пам’ятки і, разом з цим, сучасна різногалузева інфраструктура, роблятьКіпр одним з улюблених курортів серед туристів зі всього світу. Сподобається відпочинок на островіКіпр і Вам! Запитайте у нас про гарячі путівки на Кіпр!
  Кіпр– острів з багатющою історією і культурою, що сформувалися завдяки його вигідному географічному положенню  – на перехресті трьох континентів.  Увесь острів – це своєрідний величезний музей просто неба, де дбайливо зберігається культурна та  історична спадщина минулого. Історія оживає тут в реліквіях і пам’ятниках різних епох – від доісторичних часів кам’яного століття до наших днів. Древнє та сучасне життя тут мирно співіснують, а, навіть, і більше, - доповнюють один одного. Якщо Ви бажаєте відпочити від гамірливого міського життя, будь ласка, острів Кіпр запропонує Вам спокій та тишу невеличких містечок з надзвичайно красивими природними пейзажами; якщо ж Ви очікуєте на активний відпочинок, знайте, що Кіпр – це місце із бурхливим сучасним життям, де кожен може знайти щось до свого смаку. Замовляйте гарячі путівки на Кіпр зі Львова!
  Острів Кіпр запрошує протягом усього року: приємний субтропічний середземноморський клімат з великою кількістю сонячних днів дозволяє обирати туристам найбільш зручний час для їхнього туру на божественний Кіпр.
  Перебуваючи на Кіпрі, обов’язково відвідайте Нікосію – столицю держави, багату на історико – культурні та архітектурні пам’ятки (музеї, військові споруди, храми); морський порт Лімассол, відомий середньовічними спорудами, зокрема, туристів приваблює відомий древній амфітеатр; Ларнаку, де розташоване солоне озеро, куди зимою мігрують тисячі рожевих фламінго. Неподалік Ларнаки розміщується курорт Айя-Напа. Тут є великий аквапарк, лунапарк і дельфінарій.Не оминіть своєю увагою місто Пафос, колишню столицю Кіпру. Протарас стане ідеальним місцем для тих, хто планує відпочинок на Кіпрі всією сім’єю.
  Вас зачарував Кіпр? Ми пропонуємо найкращі та найцікавіші тури на Кіпр. Наші ціни Вас приємно вразять. Заходьте, ми знаходимося у Львові.
VERGI CITY HOTEL 2*
- ЛАРНАКА -
VERGI CITY HOTEL
 
12 350 грн
 
Дата відправлення: 22.05.2021 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
 Харчування:  ВB (сніданки)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: авіа
Вартість вказана за особу в DBL.


CHRISTOFINIA 4*
- АЙЯ НАПА -
CHRISTOFINIA
 
15 650 грн
 
Дата відправлення: 22.05.2021 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
 Харчування:  HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: авіа
Вартість вказана за особу в DBL.


  Кіпр - третій за величиною острів Середземного моря. З давніх часів Кіпр вважається одним із найбільш значущих мостів між Європою та Азією. Ця невелика країна із загальною площею 9,25 тис. км.  щорічно приймає понад 3 млн. туристів з усього світу. Cубтропічний середземноморський клімат Кіпру дозволяє приймати відпочиваючих протягом усього року, а відпочинок на морі триває з травня до середини осені.
Вигідне географічне положення острова, благодатний клімат, давня, оповита легендами історія, багатюща флора та фауна, перетворили Кіпр на один з  найбільш популярних у світі центрів відпочинку.
  Тим, хто планує відпочинок на Кіпрі, рекомендуємо побувати у старовинній Нікосії, морському порті Лімассол, захоплюючій Ларнаці, древніх курортах Айя - Напа, Пафос та Протарас. Найкращі тури на Кіпр очікують саме на Вас!
  Якщо Ви полюбляєте активний відпочинок чи просто бажаєте поніжитися на золотих пляжах, хочете поринути у вир історії та знайти її відгомін у сучасності, відчути, що таке справжня «божественна» відпустка, мандруйте з нами до Кіпру зі Львова! Гарячі путівки на Кіпр чекають саме на Вас!