пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 26.10.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Польща

РЕГІОНИ

Пошук екскурсійних турів в Польщу зі Львова                            Екскурсійні тури в Польщу
 
  Пропонуємо Вам відвідати старовинні міста Польщі! Екскурсійні тури в Польщу - це море вражень від споглядання давньої архітектури, історичних та культурних пам’яток, це цікавий пізнавальний відпочинок, який запам’ятається Вам надовго!
  Гостинно відчиняє перед Вами свої ворота Варшава - столиця Польщі, місто з своїм характером, сповнене невпинного руху. Здійсніть мандрівку вздовж Королівського тракту, відвідайте Площу Ринок з пам’ятником Сирени - символом Польщі, рушайте у подорож містом в кінній упряжці - отримайте незабутні враження від оглядин цього старовинного міста.
  Побувайте у надзвичайному місті над Віслою -Кракові. Місто, яке вважається перлиною національної спадщини поляків, щороку приваблює на екскурсійні тури тисячі туристів. Тут справді є на що подивитися: чого тільки заслуговує Вавелівський замок -символ гідності та могутності колишньої Речі Посполитої. СьогодніВавель -найголовніший туристичний об’єкт Кракова, який користується великою популярністю.Відвідайте це прекрасне міце і Ви! Огляньте багатющі зібрання творів мистецтва, галереї замку, прекрасні королівські палати, побувайте у печері  Краківського Дракона - неперевершені спогади Вам гарантовані.
  Відпочивайте у Вєлічці - невеличкому містечку поблизу Кракова. Пропонуємо Вам екскурсії до соляних копалень у Вєлічці - підземних тунелей із тисячами печер. Ви пройдетеся давнім маршрутом по підземних переходах, оглянете соляні гроти та каплиці, перепочинете на берегах чарівних підземних озер, вип’єте чашечку смачної кави у тутешньому ресторані. Соляні копальні у Вєлічці - це не тільки море задоволення від незвичайних екскурсій, але й ефективне лікування органів дихання цілющими випарами солі. Побувайте і Ви тут! Тури у Польщу з виїздом зі Львова уже у продажу!
  Давня Польща приховує у собі ще багато чого цікавого. Яке б місто для екскурсій Ви не обрали - Вроцлав, Гданськ, Замосць, Лодзь, Люблін, Щецін чи інші - Ви у жодному разі не помилитися: кожне з них є неповторним і чекає на Вас, щоб розповісти свою незабутню історію.
  Їдьте у Польщу разом з нами! Ми пропонуємо екскурсійні тури в Польщу на будь - який смак!

                 Гірськолижний відпочинок у Польщі

  Ласкаво запрошуємо Вас уЗакопане - один із найбільш відомих курортів у Польщі. Закопане, оповите влітку безмежною яскравою зеленню, взимку перетворюється на першокласний гірськолижний курорт із відмінними умовами для лижних спусків та розгалуженою інфраструктурою. Прекрасні траси, видовищні трампліни, височенні Татри, неперевершені пейзажі - усе це подарує Вам гірськолижний курорт Закопане. Проведіть незабутній зимовий відпочинок у Закопане!
  Закопане, зимова столиця Польщі, пропонує для Вас більш як 10 гірськолижних комплексів та понад 50 підйомників. Ви можете обрати трасу за рівнем складності - для професіоналів, початківців, дітей - залежно від Вашої майстерності.
  Проведіть приємний відпочинок у гірськолижному комплексі Каспровий Верх. Неперевершені пейзажі величних гір та відмінні умови для катання не залишать Вас байдужими!
Інформація для лижників:
максимальна довжина траси - 7000 м, довжина підйомників - 4291 м, 1156 м, 1730 м, канатні дороги - 3, пункти прокату лижного спорядження, лижні спеціалізовані школи.
  Гірськолижний комплекс Буторовий Верх, розташований у 2 кілометрах від Закопане, вразить Вас незабутніми пейзажами могутніх Татр та дивної гори Губалувки.
Інформація для лижників:
загальна протяжність трас - 2800 м, підйомники - 3 ( 1 - парнокрісельний, 2 - бугельні).
  Курорт Носаль, незважаючи на свої компактні розміри, вдало розміщує траси для досвідчених лижників та легкі маршрути для початківців.
Інформація для лижників:
підйомники - 9, канатна дорога - 1, система штучного освітлення, пункт прокату лижного спорядження, лижна школа.
  Гірськолижний відпочинок у Закопане- дозвольте собі море азарту та задоволення!
Курорт Поляна Шимошкова пропонує відпочиваючим найкращі умови для катання.
Інформація для лижників:
загальна протяжність трас - 2300 м, підйомники - 2 ( крісельні), траси різної складності, штучне освітлення, прокат лижного спорядження, лижна школа.
  Який би гірськолижний курорт Польщі Ви б не обрали - за Вами завжди буде правильний вибір! Ми допоможемо обрати тур у Польщу за Вашими індивідуальними вподобаннями!
  А яке Закопане чудове влітку! У місцевому Національному парку біля підніжжя Татр доступні близько 240 км пішохідних трас, для гірського велосипедного спорту розроблені 4 маршрути, популярний дельтапланеризм та кінні екскурсійні прогулянки. Обирайте вподобане Вам заняття і їдьте з нами у Закопане!
  Тури у Польщу- достойний відпочинок для найбільш вибагливого туриста!
                  Давня Польща
 
   Польща - одна з найбільших країн у центральній Європі, яка привертає увагу багатьох туристів неповторною природою, унікальними пам’ятками, гостинністю та великою повагою до традицій.
   Польща запрошує Вас на гірськолижні курорти Карпат та Судет, на піщані пляжі Балтійського моря, на береги Мазурських та Поморських озер, на цікаві екскурсії до старовинних міст. Вибирайте для себе курорти - здравниці Польщі та проходьте курс оздоровлення лікувальними грязями та цілющими мінеральними водами.
   Ми пропонуємо захоплюючі екскурсійні тури давніми містами Польщі! Ви відвідаєте найцікавіші місцевості країни, оглянете старовинні пам’ятки, ознайомитеся із культурною спадщиною поляків - і обов’язково захочете повернутися сюди знову!
 Запрошуємо Вас на активний гірськолижний відпочинок у Польщі - гарячі тури уже в продажу!