пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 23.10.2020


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Єгипеттурфірма Адміралтур Хургада
Хургада курорт, Єгипет
   


Перехід на цінові пропозиції відпочинку в Хургаді:

ціни на тури в ХургадуХургада – курорт з великими піщаними пляжами, пологим входом в море, комфортабельними готелями, як для економного так і для розкішного відпочинку. Курорт ідеально підходить для сімейного відпочинку з дітьми, хоча і для молоді є безліч розваг, нічних клубів та різноманітних закладів. Хургада пропонує також масу екскурсій, хороших ресторанів, велику кількість сувенірних лавочок. На курорті також можна знайти і красиві коралові рифи.
  Хургада - один з найкращих курортів Єгипту. У ній поєднується все, чого тільки можна бажати  від відпочинку у цій країні. Залишки древніх цивілізацій та затонулих кораблів, багатий підводний світ з неповторними кораловими рифами, відмінні готелі Хургади, що дотримуються ідеального співвідношення ціна/якість, пам'ятки архітектури, бурхливе нічне життя та всі умови для пізнавального відпочинку. Все це, разом із характерною засмагою та незабутніми спогадами, Ви отримаєте, обравши тури в Хургаду.
  До слова, тури в Хургаду були найпершими путівками в Єгипет, доступними в Україні. Та й загалом, Хургада - перший курорт Єгипту, що почав масово приймати туристів звідусюди. А це може свідчити лише про одне  - пляжі Хургади таки найкращі на всьому узбережжі. До того ж, «вік» курорту дозволяє туристам відпочивати тут відчутно дешеве через те, що більшість готелів  не є новобудовами у прямому значенні цього слова. Утім, це жодним чином не позначається, ані на якості проживання в Хургаді, ані на сервісі чи додаткових опціях, що доступні у сучасних готелях.
   Саме місто складається з трьох частин: старого міста Ель-Дакар, нового – Саккара, - та власне готелів Хургади, що простягнулись далеко за географічні межі міста. Основною перевагою проживання та відпочинку в Хургаді для любителів історії є відчутна близькість до Луксору, що робить організацію екскурсій простішою та зручнішою. До того ж, пам’ятки Хургади дозволяють отримувати нові знання та враження, не залишаючи міста. Так, Музей Червоного моря разом із Морським акваріумом дозволить Вам найкращим чином ознайомитись із мешканцями підводного світу. У той час, як поціновувачам старовини прийдуться до душі коптські церкви, розташовані на виїзді. Крім того, відпочинок в Хургаді буде цікавим і любителям шопінгу. Хоча перше місце за популярністю відпочинок в Хургаді все-таки посідає серед сімейних пар з дітьми та старших людей, що шукають спокійного, безпечного та якісного відпочинку за помірні гроші. Адже це – саме те, що може запропонувати туристам цей курорт.
    Ми ж, у свою чергу, пропонуємо Вам не лише доступні ціни на тури в Хургаду, але й раннє бронювання та гарячі путівки на курорт Хургада зі Львова, що дозволить максимально точно спланувати свій відпочинок та зекономити на проживанні та вартості туру.