пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 28.01.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Туреччинатурфірма Адміралтур Кемер
Кемер курорт, Туреччина
Кемер – невелике курортне місто Туреччини розташоване між підніжжям гірського хребта Тавр та Середземним морем. Курорт славиться своєю природою, чистим повітрям, дзеркально-чистим морем, сосновими лісами, гальковим пляжем. В Кемері добре розвинута інфраструктура, хороші готелі, ресторани та розважальні програми. Пляжний сезон в Кемері починається в травні та закінчується в жовтні.
  Кемер – невеличкий та затишний курорт Туреччини, розташований неподалік від Анталії у підніжжя Таврійських гір, вкритих хвойними лісами. Його землі зберігають сліди відомих полководців давнини та належать до історичної території Лікія. Проте найголовніше - це вихід до Середземного моря, завдяки якому літній відпочинок в Кемері з кожним роком обирає дедалі більше туристів.   
  Тури в Кемерпередовсім будуть цікавими тим, хто любить затишок та отримує насолоду від природи та пляжного відпочинку, як таких.  Для цього тут є дзеркально чисте Середземне море, безліч безвітряних гальковихпляжів , лагідне сонечко та неповторне повітря.
  Крім любителів спокійного пляжного відпочинку, відпочинок в Кемері також буде цікавим для активної молоді, спраглої розваг, та ризиковим дайверам. Адже тут добре поєднуються спокійні та безпечні пляжі і галасливі нічні клуби. У той час як, немов спеціально для любителів активного відпочинку, біля входу в порт кілька десятиліть тому затонуло французьке військове судно. Однак і воно - не єдина принада підводного світу Кемера.
  Щодо наземних пам’яток, то і їх Кемеру не позичати: залишки стародавніх міст Олімпоса і Фазеліса, амфітеатр і акрополь, руїни базарних площ і водопроводів, а також місце поховання Олександра Македонського.
  Загалом, поєднання природніх та культурних пам’яток робить тури в Кемер одним з найкращих варіантів для любителів сімейного відпочинку. Адже, якщо Ви хочете, щоб цікаво та весело було і дорослим, і маленьким, незалежно від зацікавлень та уподобань, кращого місця для відпочинку Вам не знайти.  
   Щодо відпочинку в Кемері, то наявні пропозиції також зможуть задовольнити будь-який попит. Адже поруч із  п’ятизірковими клубними готелями тут абсолютно органічно співіснують недорогі економічні готелі, створені спеціально для любителів бюджетного відпочинку. У той же час готелі Кемеру, незалежно від кількості зірок, пропонують бездоганний сервіс та домашній затишок. 
  Щодо харчування, то і ресторани й кафе Кемеру не залишать Вас байдужими. Тут практично усюди відмінно готують страви з морепродуктів, у той час, як однією з родзинок маленьких таверн в деяких районах Кемеру є страви з баранини.
  Купальний сезон в Кемері триває з травня по жовтень. Забронювати тури в Кемер в нас Ви можете вже сьогодні.