пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 26.10.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Несебр
Вид на стару частину міста Несебр
 

 
Перехід на розширені пропозиції по відпочинку:

Найкращі акційні ціни автобусом на відпочинок в Болгарії: Несебр та інші курорти

Найкращі акційні ціни літаком на відпочинок в Болгарії: Несебр та інші курорти

Найкращі акційні ціни під власний доїзд на відпочинок в Болгарії: Несебр та інші курорти
 

 
   Несебр – це місто, яке поєднує в собі старовинну історію та відпочинок на морі. Саме місто поділене на дві частини – стару і нову, їх розділяє всього 400 м. Історична частина Несебру входить до Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Вузькі вулички, красива архітектура, старовинні церкви в поєднанні з комфортабельними готелями, кафешками, великою кількістю магазинів та сувенірних лавочок створюють незабутню атмосферу для відпочинку. Також Несебр славиться найбільшим аквапарком Болгарії та рибними ресторанчиками.
 
Несебр
 Тури в Несебр дозволяють отримувати однакове задоволення, як любителям пляжного відпочинку, так і поціновувачам екскурсій. У місті знаходиться найкрасивіший пляж країни із міжнародною відзнакою «Синій прапор», найбільша концентрація церков та святинь на душу населення, а також незліченна кількість історичних, культурних та архітектурних пам’яток світового значення. До того ж, сам Несебр (одне з найдревніших міст в Європі) набув статусу музею ще у 1956 році, а його пам’ятки згодом увійшли до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Побувати тут – це без перебільшення доторкнутись до древніх цивілізацій, і літній відпочинок в Несебрі дарує саме таку можливість.
 Перші поселення на території сучасного міста з’явились ще наприкінці ІІ тисячоліття до нашої ери. Воно встигло побувати частиною різних імперій, і про кожну з них в ньому щось лишилось на згадку. Головні пам’ятки – унікальні старовинні церкви Несебру, які в тій чи іншій мірі збереглись до наших часів, а також стародавні турецька лазня та вітряк. Незгладиме враження на туристів справляє «Підводний Несебр» - частина старого міста, що пішла під воду під час землетрусу. Сьогодні її можна побачити під час водної прогулянки за гарної погоди.
 Окрім архітектурних пам’яток та збереженої у старій частині міста Середньовічної архітектури, казковий краєвид в Несебрі створюють химерні білі скелі та природні піщані дюни. Така кількість пам’яток та їхня значимість робить популярними не тільки повноцінні тури в Несебр, але й одноденні екскурсії в Несебрз курортів, що знаходяться неподалік.
 Щодо пляжного відпочинку в Несебрі, то він тут нічим не гірший за екскурсійний. Екологічно чистий пляж, м’який пісок, мілке та тепле море разом із низькими цінами на проживання (готелі Несебру здебільшого 2 та 3*) дозволяють організовувати якісний та в той самий час доволі бюджетний відпочинок в Несебрі. До того ж в нас Ви зможете замовити гарячі тури в Несебр та знижки по програмі “раннєбронювання- Болгарія”, які дозволять заощаджувати, незалежно від обраного типу проживання.