пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 26.10.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Поморіє
Поморіє курорт
Поморіє – невеликий курорт, розташований недалеко від Сонячного Берегу. Стара частина курорту розташована на вузькому півострові, а нова – на материковій частині. Поморіє славиться своїм бальнеологічним центром з лікувальними грязями, мінеральними водами. Також курорт вважається найтеплішим в Болгарії та володіє найбільшим  винним погребом в країні. В самому курорті добре розвинута інфраструктура, багато магазинів та ресторанів. Поморіє ідеально підійде для спокійного, сімейного та оздоровчого відпочинку.
Поморіє
 Поморіє – найбільший та найпопулярніший бальнеологічний курорт Болгарії та всіх Балкан. Він розташований на вузькому мальовничому півострові, неподалік Бургасу та Сонячного Берегу, та з усіх боків оточений виноградниками. Його природні дані та багатства приваблюють тисячі туристів цілий рік і роблять туристичний сезон у Поморіє практично нескінченним. Спокійне море у поєднанні з пологими піщаними пляжами роблять тури в Поморіє привабливими для поцінувачів сімейного відпочинку. А відомі на весь світ лікувальні грязі Поморського озера користуються попитом серед любителів лікувального та оздоровчого відпочинку. У той час як характерний затишок маленького міста, соляні копі, виключне розташування та численні виноградники разом із винними льохами перетворюють відпочинок у Поморіє на приємний та цікавий за будь-якої погоди та у будь-яку пору року.
 До того ж, відпочинок у Поморіє цікавий не лише наявністю виходу до моря та унікальних лікувальних можливостей, але й нагодою побачити нечисленні, проте самобутні пам’ятки міста. Окрім церков та древніх монастирів, що складають левову частку всіх екскурсійних програм в Болгарії, а також оригінального поморського музею солеваріння, місто може ознайомити усіх охочих із характерною старовинною архітектурою Болгарії. Його стара частина - «Старі будинки Помор'я» - визнана архітектурним заповідником і складається виключно з типових для Чорноморія автентичних будинків дев’ятнадцятого століття. У той час як санаторії, бальнеологічні центри та готелі Помор'язнаходяться у Новому місті із розвинутою інфраструктурою та численними кафе і магазинами.
 Попри вихід до моря, тури в Поморіє передовсім цікаві саме через соляні озера та лимани, якими місто оточено з суші. Лікувальні грязі Помор'я, завдяки яким місто розвивається, як бальнеологічний курорт ще з 1902 року, містять величезну кількість речовин, корисних при різноманітних захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, шкіри тощо. Крім того, в лікувальних цілях в санаторіях Помор´я також активно використовують лугу – жовту густу масляну рідину, що містить всі мікро- та мікроелементи морської води, корисні при захворюваннях дихальних шляхів.
 Щодо пляжного відпочинку в Поморіє, то він через мілке і спокійне море цікавий швидше сім’ям з дітьми. Серед додаткових розваг можна взяти в прокат парусне судно, зайнятись дайвінгом, рибалкою чи парасейлінгом, а також відвідати екскурсію у найбільшому винному льосі Болгарії.
 Зрештою, для чого б Ви сюди не приїхали (ніжною золотистою засмагою, можливістю зміцнити здоров´я чи насолодитись місцевими винами та бренді), тур у Поморіє залишить по собі виключно добрі враження.