пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 17.04.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Равда
Равда - Болгарія, відпочинок в Равді, готелі Равда, ціни на тури, путівки в Равді - АДМІРАЛ-ТУР
 


Перехід на розширені пропозиції по відпочинку:

Найкращі акційні ціни автобусом на відпочинок в Болгарії: Равда та інші курорти

Найкращі акційні ціни літаком на відпочинок в Болгарії: Равда та інші курорти

Найкращі акційні ціни під власний доїзд на відпочинок в Болгарії: Равда та інші курорти
 


   Равда - невелике курортне містечко, проте з кожним роком все більше туристів обирають відпочинок саме тут. Відпочинок в Равді буде до душі бюджетним туристам, які прагнуть спокою та гармонії. Ціни на проживання та харчування тут виділяються дешевизною в порівнянні з великими курортами регіону. Готелі в Равді на будь який смак, починаючи від  всесвітньовідомих готельних мереж до приватних мініготелів та відпочинкових будинків, котеджів (приватний сектор). 
    Найбільшою перевагою курорту вважається велика кількість сонячних днів протягом року, чисте море та повітря. Від вітру побережжя курорту захищають два миса - Равда та Акротія. Вхід в море доволі пологий, окремі пляжі іноді відділені невеликими скелястими ділянками або хвилерізами. Місцями відкриваються незрівнняні види на місто-музей Несебр. В сезон море прогрівається до + 26 а температура повітря сягає +30 градусів.
     В Равді багато невеликих кафе, таверн та ресторанів, де можна пообідати чи повечеряти смачними по- домашньому місцевими та міжнародними стравами. Якщо ви проживаєте в апартаментах з кухонним боксом, придбати продукти можна у місцевих мінімаркетах. На шопінг найкраще відправитись в Бургас, Несебр або Сонячний Берег.
     Придбавши тур у Равду ви отримаєте можливість насолодитись усіма перевагами цього затишного, наповненого домашнім теплом містечка особисто. Тури в Равду - це простий, комфортний відпочинок без пафосу та обмежень.