пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 26.10.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Сонячний Берег
Сонячний берег курорт


 
Перехід на розширені пропозиції по відпочинку:

Найкращі акційні ціни автобусом на відпочинок в Болгарії: Сонячний Берег та інші курорти

Найкращі акційні ціни літаком на відпочинок в Болгарії: Сонячний Берег та інші курорти

Найкращі акційні ціни під власний доїзд на відпочинок в Болгарії: Сонячний Берег та інші курорти    Сонячний Берег, або як престижно його називають - Sunny Beach, є найбільшим курортом Болгарії, протяжність берегової лінії близько 10 кілометрів. Готелі на пляжі Сонячний Берег найрізноманітніші та на будь-який смак. Вони розташовані так щоб ваш відпочинок був бездоганний та зручний. Інфраструктура курорту представлена безліччю ресторанчиків, барів, диско-барів, дискотек, магазинів з сувенірами, прикрасами, одягом, продуктовими ринками, аквапарком. Незалежно від того який готель в Сонячному Березі для відпочинку обирати, кожен зможе знайти собі розваги під свої уподобання. Обирати та замовити готель в Сонячному Березі ви можете у нас на сайті.

Готелі

всі

Ви можете відправити нам запит на тур, ми співпрацюємо більш ніж з 150 готелями в Сонячному Березі, опишіть детально критерії побажань для відпочинку (готель, кількість людей, тип транспорту тощо...) і ми відправимо Вам пропозиції на електронну пошту:

Запит на тур в Болгарію від АДМІРАЛ-ТУР

 


Сонячний Берег
  Сонячний берег – курорт, назва якого говорить сам за себе. Однією з його особливостей є велика кількість сонячних днів в році та їхня тривалість. Найбільший, найкращий та найпопулярніший курорт Болгарії розташований на східному узбережжі Чорного моря, у мальовничій затоці, що має форму півмісяця. Довжелезний семикілометровий безкоштовний пляж має відзнаку «Блакитний прапор», а весь курортний комплекс переведено на екологічно чистий транспорт, що робить відпочинок в Сонячному Березі ще привабливішим. Адже протягом усього перебування тут можна дихати виключно чистим гірським та морським повітрям та забути про запахи міста. Крім того, для курорту характерна величезна кількість рідкісних рослин, занесених до Червоної книги, що ростуть тут серед унікальних піщаних дюн та у підніжжя Старої Паланіни.
У той самий час, природні багатства – не єдине, що може запропонувати Сонячний берег. Основна перевага курортного комплексу полягає в його розвинутій інфраструктурі, завдяки якій в останні роки він став універсальним місцем відпочинку для всіх і кожного. Незалежно від того, скільки Вам років, якою компанією Ви їдете та чого бажаєте отримати від відпочинку, тури в Сонячний Берег стануть найкращим вибором з усіх можливих альтернатив: попри відносно невелику вартість тут дійсно створені всі умови для відпочинку. Щоб заощадити максимально, накраще бронювати відпочинок в Сонячному Березі по умовах акції “раннє бронювання Болгарія”.
 Так, комфортний, якісний та не дорогий відпочинок в Сонячному Березі з дітьми забезпечується завдяки десяткам дитячих центрів з професійними нянями та педагогами, достатній кількості відкритих та закритих дитячих басейнів, майданчиків з гойдалками, а також наявності аквапарку, атракціони якого будуть цікавими і для дорослих. Любителям активного відпочинку тури в Сонячний Берег запам’ятаються можливістю займатись всіма відомими водними та наземними видами спорту. Тим, хто надає перевагу спокійному відпочинку, прийдеться до душі південна та північна частини курорту, що попри незначну віддаленість від центру, дарують тишу та можливість усамітнитись. У той час як любителям романтики назавжди запам’ятається красива набережна Сонячного берегу із вишуканими ресторанами та затишними кафе, з терас яких відкривається чудовий вигляд на море та зоряне небо.
 Причому, який би відпочинок в Сонячному Березі Ви не обрали, незалежно від вартості путівки, Ви завжди можете бути впевнені в тому, що готелі Сонячного Берегунададуть Вам якісне обслуговування, ресторани побалують чудовою болгарською кухнею, а нічні клуби, казіно та розважальні заклади подарують можливість жити повним життям від заходу до світанку.
 Словом, тури в Сонячний Берег – один з найкращих способів провести відпусткув Болгарії, який завдяки спрощеному візовому режиму сьогодні може дозволити собі кожен.