пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 17.04.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Св.Конст. і Єлена
Св. Констянтин і Єлена - Болгарія, відпочинок в Св. Констянтин і Єлена, готелі Св. Констянтин і Єлена, ціни на тури в Св. Констянтин і Єлена - АДМІРАЛ-ТУР
 

 
  Курорт Святий Костянтин та Єлена 
або Дружба, як його й досі називають місцеві жителі, розташований у передмісті Варни. Місцевість потопає у парковій зелені. Готелі Св. Костянтина та Єлени розкинулись в лісистій місцевості поміж кипарисів, дубів, лип та лимонних дерев.
   На території курорту більше 30 готелів, безліч ресторанів та кафе, найпопулярніший з них знаходиться на березі та носить назву ”Кораба”. Ширина пляжної полоси становить 20-30 метрів, місцями до пляжу необхідно спускатись східцями.
   Даний регіон також відомий своїми мінеральними джерелами. Бальнеологічний центр знаходиться в готелі Гранд готель Варна 5*. До послуг гостей понад 100 видів процедур – басейни з мінеральною водою, рефлексотерапія, грязелікування, ароматерапія, різного роду масажі, фітнес та багато іншого.
   Найкращі ціни на відпочинок в Св. Костянтин та Єлена можна отримати при ранньому бронюванні, заздалегідь, починаючи з другої половини зими та на весні.