пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 17.04.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Св.Влас
Свети Влас курорт
 

 
Перехід на розширені пропозиції по відпочинку:

Найкращі акційні ціни автобусом на відпочинок в Болгарії: Святий Влас та інші курорти

Найкращі акційні ціни літаком на відпочинок в Болгарії: Святий Влас та інші курорти

Найкращі акційні ціни під власний доїзд на відпочинок в Болгарії: Святий Влас та інші курорти


 
   Святий Влас - містечко, яке розташоване за 6 кілометрів від курорту Сонячний Берег між морем та горами з хвойними лісами. Найбільш підходить для спокійного сімейного відпочинку на морі. Курорт Св Влас знаходиться осторонь проїздних магістралей водночас має хороше транспортне сполучення з сусідніми курортами. З міста відкривається прекрасна панорама на пляжі Чорного Моря, особливо на затоку в вечірній час. На території міста розсташований порт для яхт. Святий Влас може похвалитись високою безпекою відпочинку, оскільки не мало маєтків належать вищому керівництву держави. Виділяють 3 основних плажі: напроти старого міста, біля порту та поруч з готельним комплексом Райська Градіна. Замовити раннє бронювання курорту Св Власа у Болгарії за найкращою ціною у Львові можна у нас на сайті. Також у нас можна вибрати та купити проживання в готелі у Святому Власі.

Ви можете відправити нам запит на тур, ми співпрацюємо більш ніж з 30 готелями в Святому Власі, опишіть детально критерії побажань для відпочинку (готель, кількість людей, тип транспорту тощо...) і ми відправимо Вам пропозиції на електронну пошту:

Запит на тур в Болгарію від АДМІРАЛ-ТУРСвятий Влас
 Святий Влас – відносно молодий курорт Болгарії, розташований неподалік від Несебру між курортами Сонячний Берег та комплексом Єленіте. Характерною рисою для відпочинку у Святому Власі є надвисока безпека, зумовлена тим, що більшість маєтків в місті належить болгарським високопосадовцям. Так, у місті працює посилена охорона, а на деяких вулицях навіть ведеться відеоспостереження, що дозволяє уникати неприємностей які можуть мати місце на інших курортах.
 Святий Влас знаходиться на узбережжі Чорного моря у підніжжя східної частини гірського хребта Стара Планіна і з одного зі своїх боків межує із хвойним лісом. Завдяки поєднанню гірського та морського повітря, тут утворився цілющий мікроклімат, який робить будь-які тури в Святий Влас заразом і лікувальними. Особливо корисним відпочинок у Святому Власі вважається для тих, хто має проблеми із дихальними шляхами. Це пов’язано із природніми морськими аерозолями, які тут містяться у повітрі. Утім перебування у у цьому місті приємне не лише для тіла, але й для душі. З Святого Власа відкривається неповторний вигляд на море, а з пляжів – на Сонячний Берег та старовинний Несебр, що знаходиться по інший бік затоки.
 Щодо пляжного відпочинку у Святому Власі, то берегова лінія курорту є природньою рів'єрою із мальовничими краєвидами та безліччю зручних для купання затишних бухт. Піщані пляжі Святого Власу (на курорті їх всього три) доволі широкі і протяжні із плавним входом в море і дрібним піском. На кожному пляжі Святого Власу є обладнані майданчики для гри в волейбол, пункти прокату водної техніки та численні кафе. Всі пляжі Святого Власу безкоштовні.  
 Оскільки курорт почав розвиватись відносно недавно, усі готелі Святого Власу - нові,  переважно 3*. Відсутність нічних клубів та розважальних центрів у місті компенсується розвинутою інфраструктурою та сервісом. До того ж, за першого бажання зі Святого Власу можна легко і швидко дістатись до Сонячного Берегу з усіма його атракціями, розвагами та екскурсіями. Це дозволяє зберігати баланс між різними видами проводження часу, завдяки якому тури в Святий Влас найбільше  подобаються тим, хто віддає перевагу спокійному відпочинку.