пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 04.12.2021


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Болгаріятурфірма Адміралтур Золоті Піски ,Карта курорту Золоті Піски
карта курорту Золоті Піски
натисніть на карту щоб збільшити її розмір

За допомогою карти курорту Ви можете самостійно обрати готель з найбільш зручним для Вас розсташуванням. Також візуально зорієнтуватись як добратись до готелю, де знаходяться ресторани та розваги курорту.

Ви можете відправити нам запит на тур, ми співпрацюємо більш ніж з 100 готелями в Золотих Пісках, опишіть детально критерії побажань для відпочинку (готель, кількість людей, тип транспорту тощо...) і ми відправимо Вам пропозиції на електронну пошту:

Запит на тур в Болгарію від АДМІРАЛ-ТУР
 


  Золоті Піски – перлина чорноморського узбережжята найстаріший курорт Болгарії, що влітку приваблює тисячі туристів з Європи та країн СНД. Причому з кожнимроком тури в Золоті піски стають дедалі популярнішими.
  Курорт розташований в однойменному природному парку і вважається найбільш фешенебельним та одним з кращих в межах країни.  Популярністю тури в Золоті Піски забезпечені завдяки прекрасному співвідношенню цінита якості, а також природних і культурних багатств. До того ж, тут напрочуд чудово поєднуються як пляжний, так і оздоровчий відпочинок, і ще нікого не залишали байдужими екскурсійні тури в Золоті Піски.
  Крім розкішних пляжів з дрібним і дійсно золотавим піском, прекрасного клімату і чистого моря, місто цінується туристами за гарячі сірчані джерела, завдяки яким, власне, і можливий оздоровчий відпочинок в Золотих пісках. Також в лікувальних цілях на курорті використовуються грязі,  рослини, що вирощуються в екологічно чистому регіоні, та бджолині продукти.  В бальнеологічних центрах успішно лікують різноманітні захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи та дихальних шляхів.
  Відпочинок в Золотих Пісках буде цікавим і любителям надбань старовини та середньовічної культури. Екскурсія в Золоті Піски подарує Вам незабутні емоції і дозволить побачити унікальні пам'ятки історії та архітектури: неповторний скельний монастир Аладжа, каплиця Св. Іоана Хрестителя та інші пам’ятки Золотих Пісків - ось, що дійсно варто побачитив Болгарії і що дійсно захоплює подих.
  Щодо більш активного відпочинку в Золотих Пісках, на курорті працює парк водних атракціонів «Акваполіс», площею в 40 квадратних метрів, а також є всі умови для занять різними видами водного спорту: віндсерфінгом, яхтингом та іншими.
  На суші до послуг туристів знаходиться понад десять тенісних кортів, поля для міні-гольфу, баскетболу, кінна база тощо.
  Любителям нічного життя тут також не доведеться нудьгувати. Завдяки своїм нічним клубам та дискотекам, місто набуло слави кращого курорту для молодіжного відпочинку в межах Болгарії.
  Разом це дозволяє говорити про те, що відпочинок в Золотих Пісках прийдеться до душі кожному, незалежно від віку та вподобань, адже тут дійсно є все, чого тільки можна прагнути під час відпустки. 
  Відправка в Золоті Піски зі Львова здійснюється комфортабельними автобусами єврокласу та чартерними авіарейсами. Замовити та підібрати тур в Золоті Піски за найкращою ціною, Ви зможете в наших менеджерів.