пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 25.05.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
курорт Будва, Чорногорія тури зі Львова
Будва – одне з найдревніших міст адріатичного узбережжя. Славиться своєю архітектурою, неймовірно красивою природою, свіжим повітрям, надзвичайно чистим морем та високими горами. Саме місто ділиться на 2 частини: нову – де є масса розважальних закладів, магазинів, ресторанів, таверн, та стару – де можна побачити вузькі вулички, красиві будиночки, невеличкі ресторанчики, церкви. Також на курорті є безліч екскурсій на острови та на материкову частину на будь-який смак.
  Курорт Будва – головний туристичний центр Чорногорії, що якнайкраще підходить для активного та молодіжного відпочинку. У Будві є буквально все: казино, дискотеки, нічні клуби та бари, завдяки яким місто не засинає і не стихає ні на хвилину. До того ж, місто є найдавнішим поселенням на Адріатичному узбережжі, тож, любителям давнини та пам’яток тури в Будву теж прийдуться до душі.  
  Загалом, відпочинок в Будві – найкращий вибір для тих, хто хоче отримати максимум емоцій, вражень та задоволення за короткий проміжок часу. У місті найбільша кількість сонячних днів в Європі. Практично весь центр чи так зване Старе місто є однією великою історичною та архітектурною пам’яткою. З набережної та узбережжя відкривається неповторний вигляд на море. А розважальні заклади готові працювати для Вас цілодобово, аби Ви тільки не зупинялись!
   Любителям пляжного відпочинку в Будві буде з чого вибирати. Протяжність найбільшого пляжу Будви 1 600 метрів,  у той час як місто оточують інші невеличкі пляжі, а відстань до острову Св. Ніколи, на якому також можна засмагати і, при цьому, робити це в більш затишному оточенні, сягає лише 1 км.
    Незалежно від того, який тур в Будву зі Львова Ви оберете – з харчуванням чи без, - проблем з тим, щоб смачно перекусити чи попоїсти тут не виникне. Практично на кожному кроці в Будві можна знайти ресторан, кафе чи таверну зі смачною місцевою кухнею та відносно недорого і неймовірно смачно пообідати чи повечеряти.
   Готелі та вілли Будвирізняться за своїми категоріями та цінами. Останні також залежать від сезону та можуть зростати в 2-3 рази в пікові дати (для уникнення цієї проблеми в нас Ви зможете замовити путівку по акції  завчасного бронювання “Раннє бронювання Чорногорія”), а також , якщо пощастить, можна впіймати гарячі путівки в Чорногорію безпосередньо за кілька днів  до поїздки.
   Щодо пам’яток Будви, то більшість з них знаходиться в Старому місті (старовинні монастирі, площі та інше). Крім того, варто прогулятись і вздовж міських мурів чи, наприклад, відправитись на острів Св. Стефан, що розташувався неподалік.
   Любителям активного відпочинку в Будві можуть запропонувати заняття параглайдінгом (польоти над морем), дайвінгом, бангі-джампінгом та іншими екстремальними та не дуже видами спорту.
   Загалом, відпочинок в Будві прийдеться Вам до душі, чого б Ви не прагнули, та зможе зарядити Вас позитивними емоціями та незгладимими враженнями до наступної відпустки. У той час як купуючи тури в Будву в нас Ви зможете уникнути будь-яких неприємностей чи несподіванок та отримати гарантовано якісний відпочинок. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.