пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 25.05.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Греціятурфірма Адміралтур Халкідіки
Халкідіки регіон
Півострів Халкідіки – одне з найкрасивіших місць середземноморського побережжя. Зачаровує красою своєї природи, славиться легендами та міфами, пропонує хороший відпочинок з високим сервісом обслуговування. Півострів омивається Егейським морем і поділяється на три півострови «Пальці» - Кассандра, Сітонія, Афон і кожен має свою особливість, яка привертає увагу та захоплює. Халкідіки можуть запропонувати відпочинок на будь-який смак: від молодіжного та активного до спокійного, затишного, та сімейного.
  Півострів Халкідіки розташований в північній частині Егейського моря та потопає в зелені навіть у розпал найгарячішого літа. За формою він нагадує тризуб та складається з Кассандри, Ситонії та Афону. Столицею півострова являється місто Салоніки, куди й прилітають авіачартери зі Львова на Халкідіки. Тури в Халкідіки передовсім будуть цікавими людям, що люблять спокійний відпочинок, у тому числі, сімейний відпочинок з дітьми. Адже тут створені всі умови для того, щоб відпочинок в Халкідікахподобався людям абсолютно різного віку – від геть маленького до зовсім поважного. 
  Проте варто зауважити, що для тих, кому подобається історія та міфи, відпочинок в Халкідіки мине непомітно. Адже навіть цілого місяця буде мало, щоб відвідати всі визначні місця регіону Халкідіки. Найвідоміші пам’ятки - Стагира (батьківщина Аристотеля), древнє місто Олінтос. Древні храми, руїни яких збереглися й донині. Монастирі Метеори, гора Афон, Олімп-Діон, Вергина і Пелла, печера Петралона, у якій було знайдено скелет найдавнішої людини в Європі …  Все це разом з чисельними музеями задовольнить потреби навіть найвибагливіших туристів та якнайкраще ознайомить навіть маленьких туристів з грецькими міфами та історією.
   Для вдалого молодіжного відпочинку в Халкідіках працюють різноманітні дискотеки і нічні клуби, що разом створюють цілі розважальні центри, оскільки розташовані в безпосередній близькості один від одного, та при цьому зовсім не заважають тим, хто відправився у тур в Халкідіки за спокоєм. Також на півострові працюють різні центри та дайвінг-клуби для любителів активного відпочинку, а всього в 8 км від м.Салоніки знаходиться сучасний аквапарк Waterland.
  Пляжі в Халкідіках здебільшого муніципальні, однак, якщо постаратися, можна знайти зовсім дикі та усамітнитись. Щодо проживання в Халкідіках, то тут, як і усюди, представлені всі можливі варіанти – від недорогих апартаментів до елітних готелів. Готелі в Халкідіках зазвичай дещо віддалені від галасних центрів із магазинами, головною фішкою яких є хутряні вироби.
  Загалом, тури в Халкідіки запам’ятаються Вам неповторною природою та вдалим поєднанням умов для спокійного та активного відпочинку, історичних пам’яток та розвинутої туристичної інфраструктури.  Замовляючи тури в Халкідіки заздалегідь Ви також зможете заощадити разом з нашою послугою «Раннє бронювання». Утім, скільки б Ви не витратили на відпочинок в Халкідіках, незабутні враження, які Ви від нього отримаєте, окупляться сторицею.