пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 22.08.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Греціятурфірма Адміралтур о. Крит
острів Крит, Греція тури зі Львова
Острів Крит – найбільший острів Греції, славиться своєю красою та історією ще з древніх часів. А клімат острова дозволяє не тільки відпочити, а й оздоровитись. Гористий рельєф, дуже зелена місцевість, багата фауна та величезна кількість архітектурних та історичних пам’яток робить острів одним з найкращих для відпочинку. На Криті дуже добре розвинута інфраструктура, широкий вибір комфортабельних готелів, хороших ресторанів та кафе, велике різноманіття послуг та розваг для активного відпочинку з насиченими екскурсіями, нічними клубами та водними видами спорту. 
  о. Крит – найпопулярніший регіон Греції для відпочинку та один з найбільших островів Середземного моря, що славиться своєю історією та красою.  Відпочинок на Криті  - це саме те, що називають відпочинком для душі та тіла. Самобутність острова, його клімат та неймовірні природні умови робили відпочинок на Криті популярним століття тому. У той час як сьогодні тури на Крит доповнюють природні багатства старовинними пам’ятками та унікальним сервісом.
  Відпочинок на Криті – не тільки романтика та можливість доторкнутись до старовини чи прогулятись декораціями міфів, але й водночас і  розвинута туристична інфраструктура та, разом з нею, яскраве нічне життя. Відпустка тут однаково підійде, як молоді (недорогі готелі Криту мало чим поступаються у сервісі та умовах, більш дорогим та комфортабельним), так і сімейним парам з дітьми, романтикам та молодятам, а також людям старшого віку, що просто прагнуть якісного відпочинку.
   Основні курортны регіони о. Крит – Іракліон, Ретимно, Ханья та Лассіті. В кожного з них є своя певна специфіка та особливість, що робить відпочинок на Криті цікавим та комфортним практично для всіх та кожного, незалежно від інтересів та уподобань. Окрім розвинених та насичених екскурсійних програм, різноманітних розважальних закладів та чистого Середземного моря, на Криті є величезна кількість водних атракцій, в тому числі і численні аквапарки для дітей та дорослих, а також умови для занять різноманітними видами спорту.
  Утім, основна особливість острова – неймовірні пам’ятки культури, що тут залишились. Кносський палац, в лабіринті якого був заточений Мінотавр, палаци Фестоса, Закрос, Маллія. За однією з легенд, саме в одній з печер Криту був народжений і вигодуваний Великий Зевс. Сюди ж він привіз викрадену ним прекрасну Європу.
  До того ж, на Криті дивовижним чином поєднуються маленькі відокремлені селища, руїни древніх храмів і палаців, і сучасні готелі. До слова, проживання на Криті можливо не тільки в них. Крім комфортабельних готелів різної категорії, на острові поширена оренда вілл на будь-який смак. На узбережжі чи в горах, для великої компанії чи сім’ї, дорожче чи дешевше -  кожен знайде те, що йому буде до смаку та по кишені. Особливо, якщо подбає про це заздалегідь та скористається пропозицією «Раннє бронювання – Крит зі Львова», яка, до того ж, здешевить тури на Крит. 
  Крім того, в нас Ви зможете знайти гарячі путівки на Крит. Авіачартер  на Крит зі Львова, за допомогою якого організовується переліт для наших туристів, курсує протягом усього сезону.