пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80

курси валют на 23.09.2020


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Болгарія

Країна Болгарія АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР В БОЛГАРІЮ


АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР В БОЛГАРІЮ 2020



автобусний чартер в Болгарію 2018, Автобус до Болгарії, автобусний чартер в Болгарію зі Львова комфортно та дешево в Болгарію 2018

     Пропонуємо Вашій увазі автобусний чартер в Болгарію зі Львова на літо 2020. Є можливість замовити чартерний проїзд в Болгарію зі Стрия, Калуша, Івано Франківська, Коломиї та Чернівців. Придбавши квитки на автобус в Болгарію в туристичній компанії Адмірал - Тур Ви отримаєте якісний сервіс за помірну ціну. 



ГРАФІК АВТОБУСНОГО ЧАРТЕРУ ЗА МАРШРУТОМ:

ЛЬВІВ - ПОМОРІЄ - ЛЬВІВ

Львів - Стрий - Калуш - Івано Франківськ - Коломия - Чернівці - Балчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Святий Констянтин і Єлена - Варна - Обзор - Єленіте - Святий Влас - Сонячний Берег - Несебр - Поморіє

МІСЯЦЬ ВІДПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИ ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ
Червень - -
Липень щоденно щоденно
Серпень щоденно щоденно
Вересень щоденно до 08 вересня щоденно до 13 вересня


 

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ: від 55 ЄВРО

В ДВІ СТОРОНИ




ВІПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИ:
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ
ЛЬВІВ (Автовокзал, вул. Стрийська) 08:00
СТРИЙ (заправка "OKKO") 08:45
ДОЛИНА (Кільце) 09:45
КАЛУШ (заправка WOG) 10:25
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ("Космос") 11:05
КОЛОМИЯ (кафе "Зруб") 12:00
ЧЕРНІВЦІ (вул. Гагаріна, 29; заправка "WOG") 13:45

ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ:
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ
ПОМОРІЄ (площа "Старий пансіонат") 12:00
НЕСЕБР (готель "Феста Панорама") 12:30
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Котва") 12:40
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (заправка біля автовокзалу, центр курорту) 12:50
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Ріва" / дискотека "Орандж") 13:00
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Хелена Резорт") 13:10
ЄЛЕНІТЕ (вхід на територію курорту) 13:25
СВЯТИЙ ВЛАС (готель "Джулія", на кільці) 13:45
ОБЗОР (АЗК Лукойл) 14:30
ВАРНА (центральна площа біля Собору) 15:15
СВ.КОНСТЯНТИН І ЄЛЕНА (готель "Казино", зупинка Ботанічний сад) 15:30
ЗОЛОТІ ПІСКИ (готель "Горизонт") 15:45
КРАНЕВО (ресторан "Бочка") 16:00
АЛБЕНА (в'їзд на курорт) 16:15
БАЛЧИК (заправка "Лафі" на кільці) 16:30



автобус в Болгарію зі Львова комфортабельний автобус в Болгарію 2018
- Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами єврокласу.
- Орієнтований час в дорозі до/з Болгарії - 24 години.
- Санітарні зупинки відбуваються що 4 години.
- При замовленні проїзду пасажир за 2 дні до відправлення отримує детальний інфолист з точним місцем відправлення, контактні телефони керівника рейсу тощо.
* В розкладі можливі зміни, в разі змін пасажирів буде повідомлено.


 
З ПИТАНЬ ЗАМОВЛЕННЯ КВИТКІВ НА АВТОБУС В БОЛГАРІЮ:
моб.: (098) 015 49 80
 

РАННЄ БРОНЮВАННЯ



ST. VALENTINE 3* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
SV. VALENTINE - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
268 €
 
Дата відправлення: 02.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


SUNSET 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
SUNSET - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
369 €
 
Дата відправлення: 01.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: AL (все включено)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


PESHEV 3* 
- СВЯТИЙ ВЛАС -
PESHEV - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
204 €
 
Дата відправлення: 01.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: ВB (сніданки)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


TRAKIA PLAZA 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
TRAKIA PLAZA - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
343 €
 
Дата відправлення: 01.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: AL (все включено)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


KIPARISITE 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
KIPARISITE - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
286 €
 
Дата відправлення: 07.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


CONSUL 3* 
- СВЯТИЙ ВЛАС -
CONSUL - СВЯТИЙ ВЛАС
 
200 €
 
Дата відправлення: 03.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


BLACK SEA 3* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
BLACK SEA - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
196 €
 
Дата відправлення: 06.07.2020 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: BB (сніданки)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


З ПИТАНЬ ТУРІВ ДО БОЛГАРІЇ:
 
гаряча лінія Адмірал-Тур (098) 015 49 80
 


Також Ви можете відправити нам запит на тур в Болгарію, ми співпрацюємо більш ніж 500 готелями, опишіть детально критерії побажань для відпочинку (готель, курорт, тип транспорту тощо...) і ми відправимо Вам пропозиції на електронну пошту:

Запит на тур в Болгарію від АДМІРАЛ-ТУР



Болгарія - країна, що знаходиться на Балканському півострові з найкращими пляжами узбережжя Чорного моря. Населення країни складає близько 7 300 000 осіб. Політичний устрій - парламентська республіка. Традиційне віросповідання - православ'я. Територія находиться в континентальній та середземноморській кліматичних зонах. Літній сезон триває від травня до вересня, зимовий від грудня до лютого. Найбільшими гірськолижними курортами є Пампово, Боровець та Банско. Найпопулярнішими курортами для пляжного відпочинку виступають: Албена, Золоті Піски, Св. Костянтин та Єлена, Обзор, Сонячний Берег, Созополь та інші. Відпочинок в Болгарії це якість за помірну вартість. Тепле море, доступні ціни, рівень сервісу та інфраструктура не залишать Вас байдужими і Ви обов'язково захочете повернутись у "Cонячну Болгарію".