пн.-пт. 10:00 - 18:00
сб. 11:00 - 15:00
неділя - вихідний
м. Львів, 79000, Україна:
офіс 1: вул. Чехова, 24, тел.: (032) 275 70 74

офіс 2: пр. Червоної Калини, 35, тел.: (032) 260 10 15

курси валют на 22.11.2017

€ EUR - під запит
$ USD - під запит

Болгарія

Країна Болгарія АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР В БОЛГАРІЮ


АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР В БОЛГАРІЮ 2017



автобусний чартер в Болгарію 2016, Автобус до Болгарії, автобусний чартер в Болгарію зі Львова комфортно та дешево в Болгарію 2015

     Пропонуємо Вашій увазі автобусний чартер в Болгарію зі Львова на літо 2016. Є можливість замовити чартерний проїзд в Болгарію зі Стрия, Калуша, Івано Франківська, Коломиї та Чернівців. Придбавши квитки на автобус в Болгарію в туристичній компанії Адмірал - Тур Ви отримаєте якісний сервіс за помірну ціну. 



ГРАФІК АВТОБУСНОГО ЧАРТЕРУ ЗА МАРШРУТОМ:

ЛЬВІВ - ПОМОРІЄ - ЛЬВІВ

Львів - Стрий - Калуш - Івано Франківськ - Коломия - Чернівці - Балчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Святий Констянтин і Єлена - Варна - Обзор - Єленіте - Святий Влас - Сонячний Берег - Несебр - Поморіє

МІСЯЦЬ ВІДПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИ ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ
Червень щоденно щоденно
Липень щоденно щоденно
Серпень щоденно щоденно
Вересень щоденно до 17 вересня щоденно до 18 вересня


 

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ: від 55 ЄВРО

В ДВІ СТОРОНИ

Також здійснюємо два рази в тиждень автобусні рейси до Созополя (через: Сарафово, Бургас, Чорноморець) вартість квитків до цих курортів від 65 євро в дві сторони.


* оформляємо візи під автобусний проїзд до Болгарії без додаткових доплат, вартість Консульського збору Болгарії - 35 євро; діти до 18 років, студенти до 21 року, а також пенсіонери - безкоштовно.
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ >>>

ВІПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИ:
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ
ЛЬВІВ (головний З/Д вокзал) 07:00
СТРИЙ (заправка "OKKO") 08:15
ДОЛИНА (Кільце) 09:40
КАЛУШ (заправка WOG) 10:15
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ("Космос") 11:15
КОЛОМИЯ (кафе "Зруб") 12:30
ЧЕРНІВЦІ (вул. Гагаріна, 29; заправка "WOG") 15:10

ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ:
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ
ПОМОРІЄ (площа "Старий пансіонат") 15:30
НЕСЕБР (готель "Феста Панорама") 16:00
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Котва") 16:10
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Кубань") 16:20
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Балкан") 16:30
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Хелена Резорт") 16:40
СВЯТИЙ ВЛАС (готель "Джулія", заправка) 16:50
ЄЛЕНІТЕ (вхід на територію курорту) 17:00
ОБЗОР (автовокзал) 17:45
ОБЗОР (офіс "RIKI-A") 17:50
ВАРНА (площа Св. Марії Луції) 18:30
СВ.КОНСТЯНТИН І ЄЛЕНА (готель "Панорама") 18:45
ЗОЛОТІ ПІСКИ (готель "Горизонт") 19:00
КРАНЕВО (ресторан "Бочка") 19:15
АЛБЕНА (в'їзд на курорт) 19:30
БАЛЧИК (автовокзал) 19:45



автобус в Болгарію зі Львова комфортабельний автобус в Болгарію 2016
- Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами єврокласу.
- Орієнтований час в дорозі до/з Болгарії - 24 години.
- Санітарні зупинки відбуваються що 4 години.
- При замовленні проїзду пасажир за 2 дні до відправлення отримує детальний інфолист з точним місцем відправлення, контактні телефони керівника рейсу тощо.
* В розкладі можливі зміни, в разі змін пасажирів буде повідомлено.


 
З ПИТАНЬ ЗАМОВЛЕННЯ КВИТКІВ НА АВТОБУС В БОЛГАРІЮ:
тел.: (032) 275 70 74, моб.: (096) 85 75 355
вул. Чехова, 24, м. Львів, 79008

РАННЄ БРОНЮВАННЯ



KIPARISITE 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
KIPARISITE - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
173 €
 
Дата відправлення: 03.06.2018 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


LION 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
LION - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
228 €
 
Дата відправлення: 04.06.2018 р.
Проживання в готелі: 10 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


З ПИТАНЬ ТУРІВ ДО БОЛГАРІЇ:
 
гаряча лінія Адмірал-Тур (096) 85 75 355
 


Також Ви можете відправити нам запит на тур в Болгарію, ми співпрацюємо більш ніж 500 готелями, опишіть детально критерії побажань для відпочинку (готель, курорт, тип транспорту тощо...) і ми відправимо Вам пропозиції на електронну пошту:

Запит на тур в Болгарію від АДМІРАЛ-ТУР



Болгарія - країна, що знаходиться на Балканському півострові з найкращими пляжами узбережжя Чорного моря. Населення країни складає близько 7 300 000 осіб. Політичний устрій - парламентська республіка. Традиційне віросповідання - православ'я. Територія находиться в континентальній та середземноморській кліматичних зонах. Літній сезон триває від травня до вересня, зимовий від грудня до лютого. Найбільшими гірськолижними курортами є Пампово, Боровець та Банско. Найпопулярнішими курортами для пляжного відпочинку виступають: Албена, Золоті Піски, Св. Костянтин та Єлена, Обзор, Сонячний Берег, Созополь та інші. Відпочинок в Болгарії це якість за помірну вартість. Тепле море, доступні ціни, рівень сервісу та інфраструктура не залишать Вас байдужими і Ви обов'язково захочете повернутись у "Cонячну Болгарію".