пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 24.07.2024


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Раннє бронювання

РАННЄ БРОНЮВАННЯ - БОЛГАРІЯ
 
  Гарячі путівки в Болгарію
 
Раннє бронювання Болгарія, гарячі пропозиції по ранньому бронюванні, раннє бронювання  турів в Болгарію   
 
 Тури в Болгарію зі Львова та інших міст - автобусом, літаком, власним транспортом. Автобусний чартер курсує з 31.05.2020 до 12.09.2020 р. 
 

 На сезон "Болгарія - літо 2020" вильоти плануються зі Львова, в аеропорт Бургаса. 
 ЦІНИ АВІА ---> 

 Обирайте найдоступніші путівки по акції раннє бронювання в Болгарію від компанії Адмірал-Тур.
 РАННЄ БРОНЮВАННЯ - ТУРЕЧЧИНА
 
  Туреччина - акційні пропозиції
 
Туреччина - раннє бронювання 2018, ціни в туреччину по ранньому бронюванні   
 
 Авіачартер зі Львова в Анталію щодня протягом всього сезону! Починаючи з кінця квітня та закінчуючи початком жовтня.
  Авіачартер в Даламан зі Львова літатиме з 30.04.2020 по 01.10.2020 р. частотою 7, 10, 11, 14 ночей.
 Широкий вибір готелів по всьому Анталійському побережжі та побережжі Егейського моря на будь - який смак та гаманець.
 
 ЦІНИ НА ГОТЕЛІ --->

Скористайтесь пошуком туру для перевірки актуальності ціни.
  
РАННЄ БРОНЮВАННЯ - ГРЕЦІЯ
 
  Відпочинок в Греції. Тури зі Львова
 
Раннє бронювання в Грецію 2018, ціни на тури в Грецію зі Львова, гарячі путівки на відпочинок в Греції
  
 
 Пряме авіа та автобусне сполучення зі Львова в Грецію (регіон Халкідіки) на сезон "Літо-2020".
 
Греція авіатури зі Львова
Авіачартерна програма "Львів - Салоніки" стартує з 31.05.2020р. по 27.09.2020 р.
 

Греція автобусом зі Львова
Автобусний чартер зі Львова в Грецію стартує з 30.05.2020р. по 19.09.2020 р.
 
 ЦІНИ АВТОБУСОМ --->Раннє бронювання відпочинку на морі
 
Раннє бронювання – акція передчасного бронювання відпочинку, що передбачає отримання додаткової фінансової вигоди за умови оплати туру (путівки) у встановлені терміни. Давайте розглянемо усі деталі щодо переваг, недоліків та нюансів раннього бронювання турів по найпопулярніших напрямках літнього відпочинку.
 
Передумови появи акції раннього бронювання

  Планування - ось основний чинник. В першу чергу це стосується готельної бази, саме готельний менеджмент є основною складовою, однак все частіше перевізники також використовують таку стратегію завчасного залучення клієнтів та коштів.
Причина полягає в тому, що готель знижуючи вартість проживання та інших своїх послуг в майбутньому сезоні в свою чергу створює більш лояльні умови для потенційних клієнтів.В свою чергу, отримує кошти заздалегідь, тим самим підвищує свою фінансову спроможність та можливість краще підготуватись до сезону (оновити інвентар, вдосконалити чи розширити інфраструктуру, привести до належного чину все майно тощо.) Також це дозволяє забезпечити роботою працівників у низький сезон чи несезон. Знижує пік навантаження в розгар сезону опрацьовуючи певну кількість бронювань завчасно, сприяє плануванню заповненості готелю.
 
Бронюємо взимку, відпочиваємо влітку

  Вся Європа давно звикла до такого правила. Значна частина туристів ”старого світу”планують свій наступний відпочинок одразу після повернення з попереднього. Якби це не звучало дивно, це твердження залишається фактом. Там розуміють – чим швидше тим дешевше!
  В готелях сезонних напрямків європейського регіону перша градація цін в основному починається з січня-лютого, наступна в березні та зазвичай в квітні остання. Частина готелів продовжують знижки до кінця травня після чого акція повністю втрачає свою суть та припиняє діяти. Величина знижки залежить безпосередньо від конкретного готелю а триває в залежності від інтенсивності його заповнення. Зазвичай знижка раннього бронювання стартує від 20 до 30 % вартості а на завершенні становить 5- 10 %.
  Щодо більш екзотичних туристичних регіонів, виокремити можна готелі в Об’єднаних Арабських Еміратах. Оскільки в там сезон триває круглорічно, раннім бронюванням в ОАЕ буде вважатись замовлення номера в терміни більш, ніж 90 днів до заселення.
  Безумовно також існують напрямки до яких не доречно використовувати даний термін. Здебільшого це країни з дальнім перельотом, наприклад, Шрі-Ланка, Індія, Таїланд тощо. Оскільки значну частку у вартості путівки становить саме переліт, туристичні оператори спроможні корегувати сумарну вартість саме за рахунок нього, а знижки від готелю не відіграватимусь вирішальну роль.
  
Безкоштовні ночі в готелях

 Акція раннього бронювання не єдина яку пропонують до прикладу в Болгарії. Багато готелів для того щоб збільшити потік відпочиваючих на початку та в кінці сезону дарують безкоштовні ночі для туристів. Наприклад, при проживанні 7 ночей в готелі Ви оплачуєте тільки за 6 або навіть за 5 ночей. Аналогічно при проживанні 14 ночей іноді оплачуєте всього за 10!!! Найцікавіший момент полягає у тому, що іноді, обираючи відпочинок в низький сезон та бронюючи його завчасно деякі готелі уможливлюють комбінувати знижки раннього бронювання та безкоштовних ночей. Такі лояльні умови дозволяють не аби як зекономити.
   Ще одною з безперечних переваг раннього бронювання є доступність та наявність вільних номерів навіть у найпопулярніших готелях які станом на початок літа можуть бути повністю зайняті на весь сезон.
  Бронюйте по акції раннє бронювання відпочинок в Болгарії, Туреччині, Греції, Кіпрі, Хорватії, Іспанії… завчасно! Це вигідно та економно. А хто зволікає, той втрачає!