пн.-пт. 10:00 - 18:00
сб. 11:00 - 15:00
неділя - вихідний
м. Львів, 79000, Україна:
офіс 1: вул. Чехова, 24, тел.: (032) 275 70 74

офіс 2: пр. Червоної Калини, 35, тел.: (032) 260 10 15

курси валют на 22.11.2017

€ EUR - під запит
$ USD - під запит

Болгарія

Країна Болгарія ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ В БОЛГАРІЮ

 

Гірськолижні тури в Болгарію

 

 
Гірськолижні тури в Болгарію зі Львова, Києва, зимовий відпочинок в Болгарію, тури, путівки на лижі в Болгарію, тури на Новий рік в Болгарію
 
Гірськолижні тури в Болгарію - це відмінний європейський сервіс за помірними цінами зимового відпочинку в Болгарії на відміну від інших європейських курортів. Гірськолижні курорти Болгарії відносно молоді особливо найбільшою перевагою серед туристів користується курорт Банско - це найновіший та сучасний гірськолижний курорт в Болгарії, який був побудований австрійцями за найновішими технологіями, тури в Банско приємно здивують людей адже це не тільки сучасний лижний центр, а і красиве містечко в якому є де вийти прогулятися та помилуватися живописною природою. Також для вас є пропозиції на тури в Пампорово - цей курорт вважається самим сонячним гірськолижним курортом в Болгарії і сезон катання на лижах триває з грудня до початку квітня. Курорт Боровець в Болгарії - це найстаріший та найбільший зимовий курорт в Болгарії розташований неподалік столиці. Готелі на гірськолижних курортах Болгарії щороку стають сучаснішими та не уступають іншим курортам в Європі. З серпня кожного року відкривається раннє бронювання на гірськолижні тури в Болгарію, адже саме в серпні та вересні при замовленні туру ви отримаєте найкращі ціни на зимові путівки в Болгарію. Непропустіть зустріти Новий рік в Болгарії, ми вас приємно здивуємо лояльними цінами. Тури на Новий рік в Болгарію щороку набувають дедалі більшої популярності серед українських туристів, оскільки вони значно дешевші ніж інші європейські гірськолижні курорти. В нашій компанії ви зможете купити тур на лижі в Болгарію під пакет автобусом, авіа або власним транспортом. Автобус в Банско, Пампорово чи Боровець на чартерній основі курсуватиме з середини грудня до кінця лютого зі Львова та Києва.
 

 

РАННЄ БРОНЮВАННЯKIPARISITE 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
KIPARISITE - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
173 €
 
Дата відправлення: 03.06.2018 р.
Проживання в готелі: 7 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


LION 4* 
- СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ -
LION - СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
228 €
 
Дата відправлення: 04.06.2018 р.
Проживання в готелі: 10 ночей
Харчування: HB (сніданки і вечері)
Місто відправлення: Львів
Тип транспорту: автобус
Вартість вказана за особу в DBL.


З ПИТАНЬ ТУРІВ ДО БОЛГАРІЇ:
 
гаряча лінія Адмірал-Тур (096) 85 75 355
 


Також Ви можете відправити нам запит на тур в Болгарію, ми співпрацюємо більш ніж 500 готелями, опишіть детально критерії побажань для відпочинку (готель, курорт, тип транспорту тощо...) і ми відправимо Вам пропозиції на електронну пошту:

Запит на тур в Болгарію від АДМІРАЛ-ТУРБолгарія - країна, що знаходиться на Балканському півострові з найкращими пляжами узбережжя Чорного моря. Населення країни складає близько 7 300 000 осіб. Політичний устрій - парламентська республіка. Традиційне віросповідання - православ'я. Територія находиться в континентальній та середземноморській кліматичних зонах. Літній сезон триває від травня до вересня, зимовий від грудня до лютого. Найбільшими гірськолижними курортами є Пампово, Боровець та Банско. Найпопулярнішими курортами для пляжного відпочинку виступають: Албена, Золоті Піски, Св. Костянтин та Єлена, Обзор, Сонячний Берег, Созополь та інші. Відпочинок в Болгарії це якість за помірну вартість. Тепле море, доступні ціни, рівень сервісу та інфраструктура не залишать Вас байдужими і Ви обов'язково захочете повернутись у "Cонячну Болгарію".