пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 25.01.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Чехія

Пошук екскурсійних турів в Чехію зі Львова                               Екскурсійні тури в Чехію

  Вас гостинно запрошує омріянаПрага! Кожен куточок старовинного міста зберігає у собі давню таємницю, кожен камінець почорнілої кладки береже невідому для нас загадку давніх століть. Тільки побувавши у Празі, можна зрозуміти її душу. Не втратьте унікальної можливості: замовляйте екскурсійні тури в Прагу - розкрийте для себе усю її красу!
  У Празі є на що подивитися: Карловий міст - одна із головних пам'яток  міста: тут колись проходила королівська дорога та влаштовувалися рицарські турніри, Празький Град - символ державності Чехії, резиденція чеських королів, Собор святого Вітта - місце коронації на поховання монархів. Мандруйте вузенькими вуличками Праги, здійсніть прогулянку на набережній Влтави - тут ви відпочинете і серцем, і душею!
  Пропонуємо Вам побувати у містечку Кутна - Гора - дивному місці, де щороку проходить Середньовічне шоу з лицарськими турнірами та вуличними виставами, у Брно- з його славнозвісним собором Петра і Павла та дивною готичною архітектурою.
  Замовляйте екскурсійний тур замками Чехії! Замок Рожмберк над Влтавою, Орлик, Карлштейн, Глубока, Сихров- це лише невелика частина пам’яток, які Вам вдасться відвідати. Ви будете здивовані не лише величчю та могутністю цих давніх споруд, але й переживете історію кожної у цікавих романтичних оповідях.
  Скуштуйте смачні та запашні пряники у містечкуПардубіце- у місті вправних кондитерів та майстрів випікання солодкого дива.
  Ми пропонуємо Вам екскурсійні тури найцікавішими містами Чехії! У нас є безліч пропозицій для проведення відпочинку у цій країні! Сплануйте свій вільний час разом із нами - поїхали в Чехію зі Львова!

                                 Лікувальні тури в Чехію
 
  Пропонуємо Вашій увазі лікувальні тури в Чехію! Ми запрошуємо на відпочинок та оздоровлення на найкращі курорти країни! Відкрийте для себе нову Чехію: Чехію здорового тіла та прекрасного самопочуття!
  Курорт Карлові Вари вітає своїх гостей наберегахрічки Тепла.У місті є 12 мінеральних джерел, які вважаються одними із найбільш корисних та ефективних у світі. Цілющі води Карлових Вар призначаються для лікування захворювань шлунка, печінки, кишківника, підшлункової залози. При регулярному вживанні мінеральної води покращується процес травлення, стабілізується та налагоджується обмін речовин.
  Найбільше джерело місцевості - Вржидло (Гейзер) - за одну хвилину викидає 1500 літрів унікальної за своїм хімічним складом та екологічно чистої води, яка є основою для проведення на курорті усіх бальнеотерапевтичних процедур.
  У Карлових Варах розташовані десятки санаторіїв, які відповідають усім світовим стандартам, сюди щорічно на лікування приїжджають тисячі відпочиваючих.
Карлові Вари запрошують до себе і Вас! Проведіть успішний курс лікування на найкращому лікувальному курорті Чехії!
  Пропонуємо Вам відвідати курорт Подебради, де унікальні мінеральні джерела лікують пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, Лазне Білоград, де проводиться лікування грязями різноманітних захворювань опорно - рухового апарату, Маріанські Лазні, де за індивідуально складеними програмами проводиться загальне оздоровлення організму із використанням місцевих мінеральних ресурсів. На курорті Тепліце можна пройти курс лікування судинних захворювань.
  Ми допоможемо Вам організувати відпочинок та провести курс оздоровлення на найкращих лікувальних курортах Чехії! Звертайтеся, у нас є безліч пропозицій щодо лікувальних турів в цю країну!
  Замовляйте гарячі путівки в Чехію! Наша агенція займається організацією екскурсійних та лікувальних турів до Чехії, враховуючи індивідуальні побажання кожного клієнта!
                     Омріяна Чехія
 Чехія- одна із найбільш відвідуваних країн Європи. Вона багата на історичні пам’ятки, добре знана у світі своєю культурною спадщиною та традиціями. Сотні тисяч туристів щороку відвідують найдавніші місцевості країни, відпочивають на термальних курортах та приїжджають на навчання у найвідоміші університети держави.
 Ви зацікавилися відпочинком у Чехії? Пропонуємо Вам найцікавіші тури в Чехію зі Львова!
Здійсніть мандрівку давніми вуличками Чехії, відчуйте дух старовини на екскурсіях до величних замків, оздоровляйтесяна відомих чеських курортах-Карлових Варах, Маріанське Лазне, Подебрадах. Скільки ще цікавого береже незабутня Чехія!Кутна Гора, Чеський Штернберг, Чеський Крумлов-це щене усі пам’ятки, яківключені до Переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та гостинно запрошують на оглядини тисячі туристів.
 Ласкаво запрошуємо Вас на екскурсійні та лікувальні тури до Чехії! Відпочинок принесе Вам тільки приємні та яскраві враження!