пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (098) 015 49 80, (096) 855 70 60

курси валют на 25.01.2022


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку

Іспанія

Барселона, тури в Іспанію Львів  


Відпочинок в Іспанії


  Що таке Іспанія? Не вагаючись можна відповісти: Іспанія – це хоробрий Дон Кіхот та скромний Санчо Панса, це велетні – вітряки, з якими хочеться іти на двобій, це пристрасна Кармен та закоханий Дон Жуан. Іспанія – це корида, щирі та запальні корінні жителі, неоціненні пам’ятки літератури та мистецтва. А відпочинок в Іспанії – це незабутні враження та відчуття постійного свята. Відкрийте для себе Іспанію зі Львова!
  Туристи, які відвідували Іспанію, повертаються сюди знову і знову, а ті, чия нога ніколи не ступала на її землю, прагнуть якнайшвидше відкрити її для себе.
   Цікаво, що поїхати до Іспанії влітку і потрапити під дощ цілком нереально. Кількість сонячних днів у цій спекотній країні становить близько 280 на рік!
  Відпочинок у Іспанії припаде до смаку навіть найвимогливішому туристові: Барселона запропонує чисте море, теплий м’який клімат протягом усього року та живописну неймовірної краси природу, курорти Коста Бланки здивують прекрасними пляжами, загадковою архітектурою та насиченою програмою екскурсій, яка включає подорожі, альпінізм, велосипедний та парусний спорт, гольф. Відпочивайте з нами в Іспанії!
  Якщо Ви їдете в Іспанію, щоб поринути у вир незвичайних пригод, то обов’язково замовляйте тур до Коста Брави – минаючи таємничі печери та стрімкі гори Ви потрапите у затишні бухти та тихі затоки, де зможете вповні насолодитися відпочинком.
  А от відомий курорт Коста Дорада стане найкращим вибором для тих, хто цікавиться історією, адже найдревніші пам’ятки тут на кожному кроці.
  Острівна Іспанія є прекрасною: райські Канарські острови – це шикарні пляжі, різноманітні водні розваги, суперсучасний аквапарк Siam Park, цікаве та бурхливе нічне життя. Острів Майорка чекає на Вас цілий рік: тут варто побачити все - древню архітектуру, романтичні рибальські села, прекрасні пляжі та відчути на собі сервіс найвищого класу. Гарячі путівки в Іспанію уже в продажу!
  Іспанія– весела та життєрадісна: жодна країна у світі не відзначає стільки свят; тут вони перетворюються на чудові карнавали та гамірні забави.
  Вас зачарувала Іспанія? Станьте і Ви її гостем! Ми пропонуємо найкращі та найцікавіші гарячі путівки в Іспанію! Наші ціни Вас зачарують. Заходьте, ми знаходимося у Львові.
 
  Іспанія - унікальна країна,розташована в південно-західній частині Європи, на Піренейському півострові. Це один з найбільших світових центрів туризму та відпочинку, один з найголовніших культурних центрів Європи. Обираючи тури в Іспанію вас очікують найцікавіші пригоди! Країна приймає понад 40 млн. туристів щороку і її відвідуваність постійно збільшується. В Іспанії є все: чисті води морів та океану, пологі рівнини та гірські хребти, райської краси острови, старовинні архітектурні пам’ятки, запальні традиційні святкування та найкраще обслуговування. Гарячі путівки в Іспанію вже актуальні!
   Вигідне географічне положення країни дозволяє розвивати різноманітні види відпочинку: гори - відмінне місце для занять лижним та екстремальним спортом, на береговій лінії розвинулася рекреація, а різноманітні кліматичні умови зробили доступними оздоровчий та лікувальний туризм.
   Острівна Іспанія є одним з улюблених місць відпочинку для приїжджих. Балеарські та Канарські острови – справжній куточок земного раю з унікальною природою та різноманітними пропозиціями для проведення дозвілля.
  Незабутні враження залишаться у Вас після відвідин іспанської Барселони, курортів Коста Бланка, Коста Брава та Коста Дорада, а, придбавши тур на острів Майорка, справжній романтичний відпочинок Вам гарантований. Дізнайтеся у нас про гарячі путівки до Іспанії!
  Запальні та темпераментні іспанці запрошують Вас на свою жагучу батьківщину, а ми рекомендуємо тури в Іспанію зі Львова!