пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів, 79000, Україна:
офіс 1: вул. Чехова, 24, тел.: (032) 275 70 74

офіс 2: пр. Червоної Калини, 35, тел.: (032) 260 10 15

курси валют на 18.01.2018

€ EUR - під запит
$ USD - під запит
Болгаріятурфірма Адміралтур Несебр ,Карта курорту Несебр
карта курорту Несебр
Несебр
 Тури в Несебр дозволяють отримувати однакове задоволення, як любителям пляжного відпочинку, так і поціновувачам екскурсій. У місті знаходиться найкрасивіший пляж країни із міжнародною відзнакою «Синій прапор», найбільша концентрація церков та святинь на душу населення, а також незліченна кількість історичних, культурних та архітектурних пам’яток світового значення. До того ж, сам Несебр (одне з найдревніших міст в Європі) набув статусу музею ще у 1956 році, а його пам’ятки згодом увійшли до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Побувати тут – це без перебільшення доторкнутись до древніх цивілізацій, і літній відпочинок в Несебрі дарує саме таку можливість.
 Перші поселення на території сучасного міста з’явились ще наприкінці ІІ тисячоліття до нашої ери. Воно встигло побувати частиною різних імперій, і про кожну з них в ньому щось лишилось на згадку. Головні пам’ятки – унікальні старовинні церкви Несебру, які в тій чи іншій мірі збереглись до наших часів, а також стародавні турецька лазня та вітряк. Незгладиме враження на туристів справляє «Підводний Несебр» - частина старого міста, що пішла під воду під час землетрусу. Сьогодні її можна побачити під час водної прогулянки за гарної погоди.
 Окрім архітектурних пам’яток та збереженої у старій частині міста Середньовічної архітектури, казковий краєвид в Несебрі створюють химерні білі скелі та природні піщані дюни. Така кількість пам’яток та їхня значимість робить популярними не тільки повноцінні тури в Несебр, але й одноденні екскурсії в Несебрз курортів, що знаходяться неподалік.
 Щодо пляжного відпочинку в Несебрі, то він тут нічим не гірший за екскурсійний. Екологічно чистий пляж, м’який пісок, мілке та тепле море разом із низькими цінами на проживання (готелі Несебру здебільшого 2 та 3*) дозволяють організовувати якісний та в той самий час доволі бюджетний відпочинок в Несебрі. До того ж в нас Ви зможете замовити гарячі тури в Несебр та знижки по програмі “раннєбронювання- Болгарія”, які дозволять заощаджувати, незалежно від обраного типу проживання.