пн.-пт. 10:00 - 18:00
субота - вихідний
неділя - вихідний
м. Львів,
пр. Червоної Калини, 35,
тел.: (032) 260 10 15; моб.: (096) 855 70 60

курси валют на 23.02.2019


Тури в Грецію, Греція зі Львова, раннє бронювання турів в Грецію 2016, гарячі тури в Грецію, підбір туру в Грецію
 
замовити тур в США у Львові, тури в США, екскурсыйны програми в США, тури в Америку
Польщатурфірма Адміралтур Закопане
Закопане курорт
    Сьогодні одним з найбільш відомих курортів мальовничої Польщі є Закопане. Це казкове місто на півдні країни є найвисокогірнішим населеним пунктом. Курорт розташувався у підніжжі єдиних в країні гір альпійського типу – Татр, в 120 км від Кракова. З кожним роком все більше туристів з усього світу обирають саме Закопане для активного відпочинку як взимку, так і влітку.
   Закопане не дарма називають зимовою столицею Польщі. На шанувальників активного зимового відпочинку тут чекають більше 10 гірськолижних комплексів та понад 50 підйомників. Гірськолижні траси поділені за рівнем важкості – для професіоналів, початківців, дітей – та сплановані таким чином, що вони переплітаються між собою.
     Найпопулярніші гірськолижні комплекси Закопане:
    Каспровий Верх. Найвідоміша серед гірськолижників гора Польщі. На її вершину ведуть три  канатні дороги – одна з вагончиками, дві інші - крісельні. Максимальна довжина траси для катання – близько 7000 м, а довжина підйомників: 4291 м., 1156 м., 1730 м. Для підвищення комфорту відпочиваючих на нижніх станціях підйомників розташовані прокатні пункти гірськолижного спорядження, спеціалізовані лижні школи, різноманітні ресторани та кафе. З величних гір відкриваються неймовірні пейзажі, тому навіть, якщо ви не прихильник лиж та сноубордів, мандрівка у вагончику над засніженими пагорбами та лісами не залишить вас байдужим.
    Буторовий Верх. Розташований в 2 км західніше від центру Закопане. Працюють один парнокрісельний та два бугельні («Чайка») підйомники. Загальна протяжність трас – більше 2,8 км., одна з них – червона, інші – зелені та сині.
   Носаль. Розташований недалеко від  центру Закопане. Не зважаючи на невеликі розміри, тут вдало розмістились і легкі маршрути для початківців, і круті схили для вибагливих та досвідчених лижників. Усі траси покриваються штучним снігом та обслуговуються ратраками. На підніжжі гори відпочиваючі знайдуть усе найнеобхідніше: 9 підйомників, автостоянку, пункт прокату лиж, сервіс, школу та ресторан.
   Поляна Шимошкова. Розташована за 1,5 км від центру Закопане. Комплекс обслуговується двома крісельними підйомниками – шестимісним з захисним куполом і двохмісним. На його території є дві важкі траси та одна легка. Траси добре освічуються, тому кататись можна допізна. Навпроти комплексу розташовані автостоянка, ресторани, пункти прокату та сервісу, лижна школа.
   Влітку любителів пішого туризму у Закопане приваблює підйом на гірські масиви польських Татр. Тут розташований відомий Татранський національний парк, на території якого розроблено декілька десятків маршрутів різного рівня важкості – від найлегших, що  підійдуть для легких прогулянок і під силу навіть дітям, до найважчих, які зможуть подолати лише добре підготовлені туристи.
  Велика кількість санаторіїв та баз відпочинку, розвинута інфраструктура та відповідність високим стандартам європейського рівня якості роблять курорт Закопане популярним вибором для активного, яскравого та комфортного відпочинку.